"מברשת איפור שהיא בדיחה": עולם הביוטי לועג לקיילי ג'נר

קודם אמרו שהיא מחקה את ריהאנה אבל עכשיו מגיעה המכה הכואבת באמת: קיילי ג'נר השיקה מברשות איפור במחיר 360 דולר ובלוגרי הביוטי הנחשבים ביותר כותשים את המוצרים

קיילי ג'נר. צילום: גטי אימג'ס
קיילי ג'נר. צילום: גטי אימג'ס
21 בדצמבר 2017

קיילי ג'נר עומדת במרכז שערוריית אינטרנט חדשה ולא בגלל תמונות הריון כאלה או אחרות, אלא בשל מוצרי האיפור החדשים שלה שמעוררים את חמתם של מערציה ושל בלוגרי יופי. לאחר שכולם צחקו על הניסיון של ג'נר לחקות את ליין האיפור של ריהאנה וקראו לחובבי איפור לא לקנות ב"קיילי קוסמטיקס" דבר, כעת ג'נא מעצבנת את כולם עם מוצר חדש לקראת כריסמס- ערכת מברשות איפור בשווי 360 דולר.

כאן, קראתם נכון. ערכת המרשות של ג'נר עולה כמעט אלף שקלים וכוללת 16 מברשות – אבל הסכום הגבוה לא שיכנע אף אחד והרשת החלה להתמלא בציוצי מחאה נגד המחיר הגבוה להפליא.

עם זאת, כולם חיכו לביקורות על המוצר בכדי להבין אם יש פה עילה לבוז או שמא מדובר במוצר חדשני ששווה את הכסף, אך כמו שבטח יכולתם לנחש – הרשת כבר מלאה באינספור ביקורות ווידאו מאת בלוגרי ביוטי מובילים שניסו את המברשות של קיילי והרגישו לא רק מרומים, אלא גם שהבדיחה עליהם.

אז מה הם עשו בתגובה? סרטונים קורעים מצחוק בהם הם כותשים את מוצרי האיפור החדשים של הילדונת, כולל ירידות על התיק בו הן ארוזות ("זה נראה כמו חיקוי עור הכי גרוע שיש"). רוצים לצחוק? צפו בסרטון המצורף, וחג שמח!