קליס הולכת להעיף את הבארבי השמיימה הערב. אל תפספסו

קליס בזאפה הרצליה. צילום: MUPERPHOTO מופרפוטו
קליס בזאפה הרצליה. צילום: MUPERPHOTO מופרפוטו

החדשות הטובות: עדיין נשארו כרטיסים להופעה של קליס הערב. החדשות הרעות: העובדה שעדיין נשארו כרטיסים להופעה של קליס הערב לא מעידה עליכם דברים טובים במיוחד. מזל שעדיין יש לכם קצת זמן להתעדכן בחומרים החדשים ולתקן את המחדל

כן, בסדר, מילקשייק. ברור שהיא תבצע הערב את "Milkshake", וגם את "Caught Out There" (זה השיר עם "אני מה-זה שונאת אותך עכשיו", למי שצריך רענון). אבל אם אתם במקרה מהאנשים שפספסו את האלבומים הבאמת מעולים שקליס הוציאה אחד אחרי השני, שלפעמים מתעלים על – ובטח לא נופלים ברמה מהלהיטים שלה, יכול להיות שחשבתם שזה לא מצדיק הופעה מלאה. אז הסירו דאגה מליבכם: הופעה של קליס זו פצצת סול מדויקת, עדכנית וקלאסית בו זמנית, שלא הרבה מסוגלים להשתוות אליה – ובטח שאין הרבה הופעות עם סאונד כזה שמגיעות לארץ (ואם ראיתם אותה בזאפה בתל אביב ו/או בהרצליה לפני שבע שנים, אז אתם כבר יודעים).

קליס מוציאה באנגרים מאז אלבום הבכורה "Kaleidoscope", אותו הציאה כשהייתה רק בת 20 ושסימל את תחילתו של שיתוף פעולה ארוך עם הנפטונז (פארל וויליאמס וצ'אד הוגו). ב-2003 היא שיחררה את הלהיט הכי גדול שלה, "מילקשייק", אבל באותו אלבום, "Tasty", היו עוד קטעים ענקיים: "Millionaire" (עם אנדרה 3000 מאאוטקאסט) וגם "In Public" עם נאס, לו גם הייתה נשואה (נישואים שנגמרו כל כך רע שנאס הקליט על זה אלבום שלם).  וזה עוד מבלי להכנס מעבר לסינגלים, כי זה הקטע עם קליס: היא מוציאה אלבומי פופ ששווה להעמיק בהם הרבה מעבר ללהיטים שלהם. ואם זה לא היה מספיק, ב-2014, קצת לפני ההופעה בארץ, היא נכנסה לפאזה חדשה, הקליטה את "Food" הנסיוני יחסית עבור הלייבל האלקטרוני הבריטי האגדי Ninja Tune – ונעלמה שוב לכמה שנים טובות, למרות שבעיקרון כבר כמה חודשים מובטח לצאת אלבום חדש, "Dirt", שבינתיים כבר יצאו ממנו שתי טעימות מעניינות.

אז נכון, זה לא 47 מיליון הצפיות של Milkshake, אבל אתם יודעים מה? לקטעים האלה יש סאונד יותר מגניב, עדכני בלי לרדוף אחרי טרנדים, והקול שלה עדיין נשמע פצצה. יש לכם עד הערב לחרוש עליהם ולהרשים את שאר באי ההופעה בבקיאות שלכם, וזה מה שכולם רוצים באמת, לא?

בארבי, קיבוץ גלויות 52. הערב (ראשון, 17.7) ב-20:30. כרטיסים כאן