טעם של עוד: 10 חשבונות אינסטה שכל קפהוליק חייב להכיר

קפה תיעודי. חשבונות האינסטגרם שאוהבים קפה
קפה תיעודי. חשבונות האינסטגרם שאוהבים קפה

הם מספקים מידע על מגדלים, תחרויות, כנסים ואירועים בתחום הקפה, עוקבים אחרי בריסטות ברחבי העולם וממלאים בהשראה וארומות - אוהבי קפה? החשבונות האלה בשבילכם

6 בדצמבר 2018

@gabigluck

חשבון אינסטגרם מעוצב עם צילומים מינימליסטיים של חליטות קפה. מה שמיוחד בו הוא שהכל קורה ממש פה בישראל, אם כי הוא מקבל גם משלוחי קפה מכל העולם. תיאורי הטעם והארומות מדויקים כל כך שכמעט אפשר להרגיש את הקפה על הלשון.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gabi Brews Coffee (@gabigluck) on

@driftmag

"Drift" הוא מגזין מודפס שעוסק כולו בקפה. כל גיליון מוקדש לעיר אחרת ומתמקד בתרבות הקפה שבה. בגיליון האחרון כיכבה סן פרנסיסקו ולפניה מקסיקו סיטי ומלבורן. התמונות יפהפיות ואפשר לצלול דרכן לסיפורים על אנשים, מקומות, נופים וכמובן הקפה המקומי של כל מקום ומקום.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Drift, Volume 7: San Francisco (@driftmag) on

@coffeeandseasons

איך לשתי בחורות מפריז יש 231 אלף עוקבים? הצצה קטנה בחשבון מספיקה כדי להבין כי השילוב של קפה, אוכל (בעיקר מאפים קטנים ומעוצבים), פרחים וחתולים מצליח להרים את מצב הרוח גם ביום הכי אפור. חלום בצבעים בריח קפה.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by coffeeandseasons (@coffeeandseasons) on

@latte_art_tutorials

אם אתם בריסטות שמתעניינים בלאטה ארט או חובבנים שמתחשק להם לשדרג את הקפוצ'ינו ביותר מאשר לב, הדף הזה הוא בשבילכם. יש בו סרטונים שמדגימים איך בקלות ובפשטות אפשר לצייר בחלב פרחים, דובים וברבורים – רק להקציף ולגשת לעבודה.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by latte art tutorials (@latte_art_tutorials) on

@coffeesesh

ספלי קפה מעוצבים ולא שגרתיים (מי אמר בוופל של גלידה ולא קיבל), ארנבונים וקנגורו בלאטה ארט, בתי קפה שנראים כמו חלום רטוב, משפטי השראה וחתולים – כל אלה ועוד נמצאים בדף של קהילת קפה עם 83 אלף עוקבים. זה כנראה גם המקום היחיד שמעז להעלות צילומי קפה סגול.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Daily Coffee Sessions (@coffeesesh) on

@Agarojewska

כל מי שמתעניין בקפה, ובייחוד בלאטה ארט, מכיר את אגנסקא (אגא) רוז'יווסקא מפולין, האישה ששברה את תקרת הזכוכית במקצוע הבריסטה. האמנות שהיא יוצרת בחלב מוקצף מעוררת השראה והאינסטה שלה רצוף צילומים מכל העולם, כולל ביקור בתל אביב.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agnieszka Rojewska (@agarojewska) on

@Londoncoffeefestival

פסטיבל הקפה של לונדון הוא המכה של אנשי הקפה. מה שהתחיל כאירוע מקומי גדל למגה פסטיבל בהשתתפות 32 אלף איש, עם סדנאות, הדגמות ותחרות קופי מאסטר היוקרתית. בחשבון האינסטגרם אפשר לספוג את אווירת הפסטיבל ולקבל טיפים על בתי הקפה הכי טובים בלונדון.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The London Coffee Festival (@londoncoffeefestival) on

@Specialtycoffeeassociation

“איגוד הקפה המיוחד” (בתרגום חופשי) הוא ארגון בינלאומי שחברים בו בעלי מקצועות שונים בתחום הקפה, מחקלאים וקולים עד בריסטות. בחשבון האינסטה של הארגון יש מידע מעניין על תחרויות, כנסים ואירועים, הצצה לעולמם של מומחי קפה והפניות לאתרים ופודקאסטים רלוונטיים.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Specialty Coffee Association (@specialtycoffeeassociation) on

@dritanalsela

המשימה של דריטן אלסלה מגרמניה היא לתת השראה לאנשים לבחור במקצוע הבריסטה ולגרום לעולם להכיר בחשיבות המקצוע. את חשבון האינסטגרם שלו, שרצוף תמונות וסרטוני קפה מכל פינה בגלובוס כמעט, אפשר להגדיר בפשטות כערוץ החיים הטובים.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dritan Alsela (@dritanalsela) on

@Instcoffee

יותר מ־50 אלף עוקבים יש לעמוד הזה, שממקסם את מה שהאינסטגרם יודע לעשות הכי טוב – לקבץ חלומות במקום אחד. הצילומים מעוררי השראה, ובפעם הבאה שאתם מכינים קפה אל תשכחו לצלם ולתייג #coffee_inst. אולי גם החלום שלכם יצטרף לאוסף.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by coffee (@instcoffee) on