מיאו, בדיוק: בית הקפה של Pusheen הוא הדבר הכי חמוד שתראו היום

בית קפה שמוקדש לחתולה המצוירת פושין נפתח בסינגפור והוא מתוק עד בחילה - עם מנות כמו סודה עם צמר גפן מתוק ועוגה בצורת המבורגר

3 בפברואר 2019

אם במקרה תזדמנו לסינגפור בחודשיים הקרובים, אל תחמיצו את החמידות הבאה. בית קפה שמוקדש כולו לאחת הדמויות המצוירות האהובות בעולם נפתח שם בינואר ויפעל עד סוף חודש מרץ. המנות הן חלום אינסטגרמי למהדרין, כשהתפריט איננו מוגבל לטעמים מתוקים בלבד.

אם להאמין לדיווח של כתבת Business Insider שביקרה במקום, האוכל טעים ברובו והמשקאות "פחות סוכרתיים ממה שהם נראים". את התפריט עיצבה אמנית אוכל בשם שירלי וונג (המכונה Little Miss Bento) והוא משלב קינוחים צבעוניים ומנות עיקריות, בהן פושין מאורז מכורבלת בחביתה עם "מצעים" מרוטב קרם סלק, לחמניות מאודות עם דמות החתולה ושרימפס-בורגר עם לחמנייה חתולית למראה. הקינוחים והמשקאות מרהיבים – קחו למשל את ארוחת ההמבורגר הזו שהיא בכלל עוגה:

https://www.instagram.com/p/BtFYdKQhfuQ/

https://www.instagram.com/p/Bs-Lae6gRL8/

קפה Pusheen בסינגפור
קפה Pusheen בסינגפור

החתולה פושין (כן, חתולה ממין נקבה) נוצרה על ידי קלייר בלטון ואנדרו דאף בשנת 2010. מדמות קומיקס אינטרנטי היא הפכה למותג ענק עם סטיקרים לצ'אט של פייסבוק ואינספור מוצרים נלווים. בית הקפה בסינגפור הוא הראשון בעולם שמוקדש לה ואחראית לו רשת בשם Kumoya, שכבר עשתה דברים דומים עם מותגים כמו דובני אכפת לי והפוני הקטן. הרשת לא לבד וברחבי מזרח אסיה, והעולם בכלל, יש לא מעט עסקים דומים סביב דמויות מצוירות:

https://www.instagram.com/p/BseEKwbDWJt/

Pusheen X Kumoya, 8 Jln Klapa, Singapore 199320