תתכוננו לעוד נוסטלגיה: "ראגרטס" עומדת לחזור עם עונה וסרט חדשים

סדרת האנימציה האהובה מהניינטיז תעשה קאמבק עם הדמויות המוכרות ולצדן כמה חדשות, בעונה שתכלול 26 פרקים. הסרט החדש של "ראגרטס" צפוי לצאת לאקרנים בנובמבר 2020

"ראגרטס"
"ראגרטס"
19 ביולי 2018

ניקולודיאון הודיעה השבוע על עונה חדשה של סדרת האנימציה האהובה "ראגרטס". היא תכלול 26 פרקים שבהם ישתתפו הדמויות המוכרות מהניינטיז, בהן טומי ואנג'ליקה פיקלס, צ'אקי פינסטר, פיל וליל דוויל, ועוד כמה דמויות חדשות. בנוסף, חברת ההפקות פראמאונט נתנה אור ירוק לסרט לייב אקשן חדש בסדרה, שייצא לאקרנים ב-13 בנובמבר 2020. תאריך עליית הסדרה יפורסם בחודשים הקרובים.

כמו תמיד כשמדובר בנכס נוסטלגי, התגובות לחידוש היו חצויות. לצד המעריצים הנרגשים התייצבו גם כמה שחוששים מהרס מוחלט של הזיכרון המתוק.

>> תרבות הפופ האמריקאית נסוגה לניינטיז וזה נעים לנו

הסדרה זוכת האמי עלתה לשידור ב-1991 ורצה במשך תשע עונות ו-13 שנים. בנוסף, יצאו לה שלושה סרטי קולנוע – "רגרטס: הסרט", "רגרטס בפריס" ו"רגרטס משתוללים". יוצרי הסדרה המקוריים, ארלאני קלסקי, גאבור קסופו ופול גרמיין, ייכנסו לנעלי ההפקה בעבודה על העונה החדשה. את הסרט יכתוב דיוויד גודמן.

"ראגרטס" מצטרפת לגל הריגרסיה לניינטיז, שבו סדרות נוסטלגיות מהעשור המפואר זוכות לחידוש – בהן "דריה", "החיים המודרניים של רוקו", "אוטובוס הקסמים", "צער גידול בנות", "רוזאן", "וויל וגרייס", "שולחן לחמישה" ועוד.

מחפשים סדרה חדשה? בואו לדבר על זה בקבוצת הטלוויזיה של Time Out, "מה רואים היום?"

רוצים להתעדכן ראשונים בכל מה שחם בתל אביב? הורידו את האפליקציה שלנו!
להורדה לאייפון | להורדה לאנדרואיד