ניפגש בגינה: גינת קפה ושייקים חדשה נפתחה ברוטשילד

רוטשילד גארדן החדש במלון דה רוטשילד מציע בדיוק את מה שאנחנו צריכים עכשיו: לוקיישן באוויר הפתוח, שייקים עתירי ויטמינים ואוכל בוויב בריאותי לאכילה במקום או לטייק אווי

רוטשילד גארדן (צילום: יפעת כהן)
רוטשילד גארדן (צילום: יפעת כהן)

מלון דה רוטשילד כבר אירח כמה מיזמים קולינריים, אבל הפתיחה החדשה מתאימה במיוחד לימינו אנו: רוטשילד גארדן, השוכן בקומת הלובי של המלון, במרפסות ובחצר נראה כאילו נתפר במיוחד לימי דרישות של ריחוק חברתי ואוויר פתוח.

המקום שנפתח דקה לפני הקורונה ונסגר מייד נפתח עתה מחדש, במתכונת תואמת הגבלות קורונה. בחצר היפה של המלון הוצבו שולחנות וכסאות בר שסביבם אפשר יהיה לשבת לשתות ולנשנש משהו, או לעבור לקחת טייק אווי.

רוטשילד גארדן (צילום: יפעת כהן)
רוטשילד גארדן (צילום: יפעת כהן)

״מדובר על קיוסק מפונפן, אבל במחירים נוחים״, מסבירה איקה חסין, מנהלת המקום ״הכל נעשה פה על המקום טרי מדי יום, עם הרבה הקפדה על הפן הבריאותי של האוכל״.

במרכז התפריט  OXfree Shake, שייקים מיוחדים הנעשים בטכניקת ואקום ללא חימצון כך שכל הערכים התזונתיים של הפירות נשמרים. שילובי הפירות מקוריים וחורגים מהבנאליה. לדוגמא שייק סלק, טחינה, תמרים וחלב שקדים, שייק בננות, קרם קוקוס, אספרסו וקקאו או שייק חסה, תפוח, מיץ לימון, ספירולינה, נענע ותמרים. עוד בתפריט כריכי ביס, סלטים מושקעים ועתירי מרכיבים בריאותיים כמו קייל וקינואה אדומה, מאפים טריים וכמובן קפה משובח.

רוטשילד גארדן (צילום: יפעת כהן)
רוטשילד גארדן (צילום: יפעת כהן)

בשלב ראשון המקום יפעל בחצר במתכונת המותרת, ובקרוב אפשר יהיה לשבת גם במרפסות. חסין מבטיחה שברגע שיותר הדבר קומת הלובי תיפתח לארוחות בוקר מפנקות.

בימי שישי ושבת יוגש ליין מיוחד של קוקטיילים בצנצנות, שאפשר לשתות בחצר או לקחת הביתה.

ראשון-חמישי 18:00-7:30, שישי שבת 18:00-8:00, שעות הפעילות יורחבו בהמשך. רוטשילד 96 מלון דה רוטשילד, 03-9578888