רולדין כובשת את לונדון: נפתחה ה"דונאטלייה" בלסטר סקוור

בשורת הפרימיום דונאט מישראל. חזית ה"דונאטלייה" של רולדין בלונדון (צילום: Donutelier by Roladin)
בשורת הפרימיום דונאט מישראל. חזית ה"דונאטלייה" של רולדין בלונדון (צילום: Donutelier by Roladin)

בריטים, היזהרו על הדיאטה: רולדין פותחת במרכז לונדון בוטיק של דונאטים יוקרתיים מהחלומות בשם Donutelier והולכת ללמד את האנגלים מה זו סופגניה מוגזמת. חבל שהמלכה לא תוכל ליהנות מזה, אבל לפחות אתם תוכלו להרגיש כמו בבית בלונדון

פה בתל אביב בדיוק סיימנו את חנוכה עם תחושת מיאוס מצטברת מסופגניות מוגזמות מדי ומתוקות מדי ועם כמיהה בלתי מתפשרת לסופגניה פשוטה עם ריבה או מוות מחסימת עורקים, אבל מתברר שהעולם רק מתחיל לגלות את קסמי הסופגניה התל אביבית המושחתת: רשת רולדין פתחה אמש בלונדון את ה"דונאטלייה", אטלייה מעוצב לדונאטים פרימיום – או "Luxury Doughnuts" כמו שאוהבים לקרוא לזה שם, וההתרגשות בבירה האנגלית רבה.

ב"טיים אאוט לונדון" הכתירו את רולדין כ"מאפיית דונאטים אגדית מהולנד" מכיוון שלרולדין יש כבר זרוע אירופית (מטעם קבוצת דה אנטורג') בקניון ווסטפילד החדש באמסטרדם, אך הסניף בלונדון לא קשור לצד ההולנדי של הרשת, ונפתח מטעם רולדין באופן ישיר. השגיאה מובנת, עם זאת, כי הסניף האמסטרדמי הפך ללהיט גדול, במיוחד בגזרת הסופגניות המופרכות (שנקראות בחלק זה של העולם "ברלינר")

לונדון לא יודעת מה נכנס בה. מהקולקציה של הדונאטלייה (צילום:Donutelier by Roladin)
לונדון לא יודעת מה נכנס בה. מהקולקציה של הדונאטלייה (צילום:Donutelier by Roladin)

האטלייה הלונדוני של רולדין נפתח בצ'רינג קרוס רואוד, מרחק מספר צעדים קלים מלסטר סקוור, לוקיישן מרכזי ויקר בפופיק של הצנטרום העירוני, ומציע קולקציה מסחררת של דונאטים, ביניהם למשל דונאט סט. אונורה יפהפה, דונאט שוקולד-פרעצל, דונאט ג'יאנדויה-רושר, דונאט יער שחור ודונאט פטל-וניל. מחיר הדונאטים יקר יותר מבישראל – אבל בינינו הן גם נראות מושקעות יותר – ונע בין 5 ל-6 פאונד החתיכה (כ-23 עד 27 שקלים). ככה זה באטלייה.