"אני יהודייה יקית": ד"ר רות וסטהיימר משיקה אוטוביוגרפיה

הסקסולוגית המפורסמת בעולם, ד"ר רות וסטהיימר, מוציאה אוטוביוגרפיה שמחה על חיים ארוכים וחרמניים ומגלה שגם בגילה המופלג אי אפשר להביך אותה. ריאיון

כריכת האוטוביוגרפיה של ד"ר רות וסטהיימר
כריכת האוטוביוגרפיה של ד"ר רות וסטהיימר
15 ביוני 2016

כבר בשלב קבלת הפנים מנסה רות וסטהיימר (88) להאביס אותי בטבליות שוקולד, כאילו היא סבתא יהודייה רגילה לחלוטין ולא סקסולוגית בכירה שמלהגת זה שנים רבות בטלוויזיה האמריקאית על אודות חדירות ומציצות. מדובר בביקור השני שלה השנה בישראל, והפעם הנסיבות הן השקת האוטוביוגרפיה "על אהבה ושמחת חיים" שראתה אור לאחרונה בהוצאת דיונון וספר הילדים המאויר "ליאופולד הצב". כשאני מספר לה שנשלחתי למשימה מאתגרת – לעורר בה מידה מסוימת של מבוכה – היא מצהירה שאני יכול לנסות, אך אין לי כל סיכוי. כמו סבתא יהודייה אמיתית, בסוף מתברר שהיא צודקת.

"לא מתעניינת בדברים המוזרים". ד"ר רות וסטהיימר (צילום: gettyimages)
"לא מתעניינת בדברים המוזרים". ד"ר רות וסטהיימר (צילום: gettyimages)

שאלו אותך פעם משהו שהביך אותך?

"קשה להביך אותי, אבל יש שאלות שאני לא יכולה להשיב עליהן ולכן מפנה לאנשי מקצוע אחרים. פעם מישהו שאל אותי על מין עם חיה והשבתי שאני לא וטרינרית. פעם מישהו אמר לי שהוא לא יכול להגיע לזקפה מבלי לצפות בפורנו והפניתי אותו לפסיכיאטר. אני לא מתעניינת בדברים המוזרים. אני יהודייה יקית, והולכת ישר בדרך שבה אני מאמינה".

עוד כתבות שיעניינו אתכם:
שאלון הסקס הגדול: בדקו עד כמה אתם פתוחים מינית
שלחנו את הכתבות שלנו לבדוק צעצועי מין, הן התעוררו עם דוב
גברים, אלו הטעויות שאתם צריכים להימנע מהן בטינדר

את החוויה המינית הראשונה שלך עברת בקיבוץ. מתברר שהאווירה שם תמיד הייתה מתירנית.

"נורא רצו אז שהזוגות יעשו ילדים. אם היו רואים אותך הולך עם מישהי יותר מפעם אחת, כבר היו פותחים עיניים. עד היום כשאני עוברת באזור הקיבוץ, ליד נהלל, אני נזכרת בבחור ובאסם שבו זה קרה ומחייכת. זו דוגמה נהדרת שיכולה ללמד את הצעירים לא לקיים את יחסי המין הראשונים סתם, אלא לכל הפחות לאהוב את הפרטנר או הפרטנרית. עובדה שעד היום כיף לי להיזכר".

מה השתנה מאז בהרגלים המיניים?

"אין ספק שהיום צעירים עושים יותר מין אוראלי. פעם זה היה נחשב למשהו מלוכלך. אני אומרת שאין שום דבר מלוכלך בגוף שלכם. לא אצלה ולא אצלו. מקסימום עושים מקלחת".

על אהבה ושמחת חיים" – 68 ש"ח, "ליאופולד הצב" – 48 ש"ח. בשישי (17.6) בשעה 11:00 תקיים ד"ר וסטהיימר מפגש עם קוראים ותחתום על הספרים בחנות צומת ספרים בדיזנגוף סנטר