מחשבות פרועות: ריהאנה מכריזה על ליין לנז'רי בעיצובה

מוזיקה, קולנוע, נעליים, בגדים, איפור - ועכשיו גם לנז'רי. ריהאנה, שיודעת דבר אחד או שניים על סקסיות, מכריזה על ליין הלבשה תחתונה ולנו נהיה חם מן הרגיל. הנה כל מה שאנחנו יודעים

ריהאנה עולה לקבל את פרס האייקון בטקס של מועצת האופנה האמריקאית, 2014. צילום: גטי אימג'ס
ריהאנה עולה לקבל את פרס האייקון בטקס של מועצת האופנה האמריקאית, 2014. צילום: גטי אימג'ס
22 באפריל 2018

בחודש שעבר החלו לצוץ שמועות ברחבי הרשת על כך שריהאנה עומדת להשיק ליין הלבשה תחתונה. הדבר גרם היסטריה רבתי אצל המעריצות וגם כמובן אצל המעריצים, שכן אם יש מישהי שיודעת דבר אחד או שניים על סקסיות הרי שזאת רירי.

הצדעה לאייקון אופנה: מה למדנו מהסטייל של רירי
קו האיפור של ריהאנה עוקף את קיילי ג'נר ועושה היסטוריה
הקולקציה המושלמת של רירי עם מנולו בלאניק

View this post on Instagram

didn’t they tell u?

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

אחרי שהוציאה קו אופנה מצליח בטירוף עם פומה תחת השם FENTY, ואחרי מוצרי האיפור שלה שעשו היסטוריה וממשיכים להיות הצלחה מסחרית כבירה, נראה שהיה זה רק עניין של זמן עד שרירי תפנה לעוד מחוזות.

את האישור הסופי לשמועות קיבלנו מהבאד גאל בעצמה, כשהעלתה לטוויטר ולאינסטגרם שלה תמונה חושפנים עם הכיתוב "?Didn’t they tell u", וכך רמזה לשם של הליין החדש – Savage x Fenty. (המשפט הזה אמור להתכתב עם שורה מתוך השיר "Needed Me", בוא היא שרה Didn't they tell you that I was a savage)

View this post on Instagram

X.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 

רירי הפנתה את העוקבים שלה לעמוד האינסטגרם החדשה של קו ההלבשה התחתונה ורק הגבירה את יצר הסקרנות. עדיין לא ברור מתי ייחשף הליין במלואו, אבל מה שאנחנו כן יודעים זה שחלק מהדוגמניות שנבחרו לקמפיין כבר צולמו לקמפיינים קודמים  של רירי ביניהן "סליק וודס" – הדוגמנית סימון תומפסון.

בווידאו קצר שרירי העלתה לסטורי, נראית תומפסון אומרת "ברגע שקראו לי לקמפיין הזה ישר באתי כי כל צילום עם ריהאנה הוא תמיד כל כך מיוחד ושונה, ידעתי שיהיו פה כל מיני סוגים של בנות ושהכל הולך להיות מאוד סקסי". בכך אישרה תומפסון את ההשערות לפיהן המידות של "סאבאג'" לא יתמקדו בפטיט אלא יכללו גם מידות של נשים אמיתיות. מה יש להגיד? אנחנו כבר עם הלשון בחוץ.