הרשת החברתית החדשה שתמצא לכם אהבה בעזרת חוש הריח

לא הולך באוקיי קיופיד? לא הצלחתם למצוא זיווג בבר הקרוב לביתכם? רשת חברתית חדשה בשם SmellSpace תציע לארגן לכם בן או בת זוג באמצעות חוש הריח

אני מריח פה אהבת אמת (תמונה: shutterstock)
אני מריח פה אהבת אמת (תמונה: shutterstock)
6 באפריל 2016

רשת חברתית חדשה שהושקה השבוע מבטיחה למצוא לכם את החצי השני בדרך שאולי לא חשבתם עליה. עזבו אתכם מסקס מוצלח ומשיחה טובה, מתברר שהדבר היחיד שצריך לעשות כדי לדעת אם יש התאמה פוטנציאלית עם בן הזוג הוא הסנפה קטנה בצוואר. "במהלך המחקר שלנו זיהינו שלכל אחד מאיתנו יש חוש ריח אינדיבידואלי, מעין 'טביעת אף' ייחודית", אומר עופר פרל מצוות מעבדת חוש הריח במכון ויצמן אשר פיתחה את הפלטפורמה. "באמצעות שיטה מיוחדת ששכללנו אנחנו יוצרים לכל אדם 'פרופיל ריח' שמזהה את האופן שבו אנחנו מריחים את העולם. אנחנו שולחים למשתמשים בדואר כרטיסי גירוד עם ריח, ובעזרתם אפשר להיכנס לאתר ולהרכיב את פרופיל הריח הייחודי של כל גולש וגולשת".

ואז, אחרי שחשפתם את העדפותיכם הריחניות, הצוות במכון ויצמן יתפקד על תקן קופידון. "על בסיס פרופילי הריח הייחודים אנחנו יוצרים את ההתאמה בין חברי הרשת החברתית החדשה. המטרה שלנו היא להראות לגולשים אילו אנשים תופסים את הריח בצורה דומה להם. זה יכול לעזור במציאת התאמה זוגית טובה יותר ולשפר את מערכות היחסים".

לפרטים נוספים כנסו לעמוד הפייסבוק של SmellSpace