רינגו סטאר יופיע בישראל

מתופף הביטלס לשעבר יופיע בישראל ב-23 ביוני כחלק מסיבוב ההופעות האירופאי לקידום אלבומו החדש, "Give More Love"

רינגו סטאר (צילום: Getty Images)
רינגו סטאר (צילום: Getty Images)
6 במאי 2018

מתופף הביטלס לשעבר רינגו סטאר יגיע לישראל לשתי הופעות ביוני. המוזיקאי האגדי הודיע על סיבוב ההופעות באתר הרשמי שלו לרגל אלבומו החדש, "Give More Love", שיכלול 21 הופעות שיתקיימו ביוני-יולי. ההופעה השנייה נוספה כחמישה חודשים לאחר ההכרזה, לאור הביקוש.

רינגו סטאר (77) חסה תמיד בצילם של שלושת כותבי השירים המרכזיים בלהקה – לנון-מקרטני ובמידה פחותה יותר ג'ורג' האריסון. עם זאת, הוא שר מספר שירים בלהקה, כולל "With a Little Help from My Friends", "Goodnight", "Yellow Submarine" ואת "Octopus's Garden" שאותו גם כתב.

מאז פירוק הביטלס, סטאר, שהוא היום חצי מהביטלס שנותרו בחיים, הוציא 19 אלבומי סולו, 3 ספרים והשתתף בסרטים רבים, שם מתגלה כשרונו כשחקן, שיש שאומרים שאינו פחות מיכולותיו כמוזיקאי. סיבוב ההופעות הנוכחי הוא ה-13 עם להקתו, ה-All Starr Band. מרבית השירים בהופעות של סטאר אינם מ-30 השנים האחרונות, אולם ביקורות בחו"ל מציינות שלא מדובר במופע לשם הנוסטלגיה.

אלבומו החדש של הביטל האופטימי, "Give More Love", קיבל ציון משוקלל של 55 (מתוך 100) במטה-קריטיק. ב"רולינג סטון" כינו את האלבום "ממתק אולסטאר שהגיע בזמן" וב-"AllMusic" ציינו שמדובר ב"מוזיקה לבבית ואדיבה".

רינגו סטאר, היכל מנורה מבטחים, יגאל אלון 51 תל אביב, שבת וראשון (23.6, 24.6), כרטיסים: 250-1294 שקלים. לרכישה