"שובר שורות" – הסרט: ג'סי פינקמן חוזר, אבל מה עם וולטר ווייט?

לפי הערכות, ייתכן ועוד השנה ייצא הסיקוול של "שובר שורות", והוא ישודר קודם בנטפליקס. ארון פול יחזור לקלל והשמועות חוגגות על בריאן קרנסטון, אבל לפני חמש שנים יוצר הסדרה כבר זרק כמה רמזים בנוגע לגורלם

14 בפברואר 2019

הסנסציה הטלוויזיונית "שובר שורות" מסרבת לגווע, והפרידה מהיקום המייאש של היוצר וינס גיליגאן נדחית עוד ועוד. מעריצי הסדרה כבר יודעים שהיא הופכת לסרט שנמצא בשלבי הפקה מתקדמים, ואתמול (רביעי) התגלו פרטים חדשים על הסרט שבדרך.

מגזין הוליווד ריפורטר הכריז כי נטפליקס הסכימה לארח אצלה את הפרימיירה של הסרט, עוד לפני שהוא מגיע ל־AMC (ששידרה את הסדרה). הדבר לא זכה לאישור רשמי, אבל מדובר במהלך הגיוני: לנטפליקס הייתה השפעה גדולה מאד על האופן שבו הפכה "שובר שורות" לסדרת קאלט, בזכות זה שהעלתה אותה לספרייה שלה ונתנה לצופים הזדמנות נוספת לחגוג עליה. היוצר גיליגאן אפילו הודה על כך לענקית הסטרימינג בנאום הזכייה שלו באמי ב־2013.

"שובר שורות"
"שובר שורות"

עוד כתבות מעניינות:
הסדרות הכי טובות שאולי לא ראיתם
15 המלצות נטפליקס מושלמות לוולנטיינ'ז על הספה
סדרת רשת חדשה מדמה את ישראל שאחרי שואה גרעינית, וזה קורע

סרט ההמשך של "שובר שורות", שעדיין אין לו שם, התחיל להצטלם בניו מקסיקו בסתיו שעבר, ונשמרת סביבו חשאיות כמעט מוחלטת. מה שבכל זאת התגלה מאז הוא שארון פול, שגילם את ג'סי פינקמן, יחזור לאותו תפקיד. הוא ימשיך במסעו לעבר החופש לאחר מרחץ הדמים בסיום הסדרה. השמועות חוגגות על בריאן קרנסטון, שגילם את וולטר ווייט. כזכור, בסוף הסדרה היה נראה שהוא מת, ולא ברור אם הוא יחזור אלינו בסיקוול.

מגזין סלאשפילם ציין כי גיליגאן השתעשע בעבר ברעיונות לגבי מה קרה לג'ס אחרי הפרק האחרון, אבל אי אפשר לדעת אם משהו מזה ייכנס בסוף לתסריט. "יש לי תחושה שהוא ברח", אמר גיליגאן ב־2013, "אבל יותר סביר, שלילי ככל שזה נשמע, שימצאו את טביעות האצבע של הילד הזה בכל המעבדה ויתפסו אותו בתוך יום, או שבוע, או חודש. והוא עוד עשוי להסתבך בשל רצח שני סוכנים פדרליים. אבל למרות שזו התוצאה היותר סבירה, אני חושב שהוא ברח והגיע לאלסקה, שינה את שמו והתחיל חיים חדשים. אתה רוצה את זה עבור הילד. מגיע לו".

גיליגאן מביים ומפיק את התסריט שהוא בעצמו כתב, במסגרת החוזה שלו עם סוני. עדיין לא ברור מתי הסרט ייצא, אבל על פי לוח הזמנים המשוער שלו, סביר להניח שזה לא יקרה לפני סוף השנה.

מחפשים סדרה חדשה? בואו לדבר על זה בקבוצת הטלוויזיה של Time Out, "מה רואים היום?"

רוצים להתעדכן ראשונים בכל מה שחם בתל אביב? הורידו את האפליקציה שלנו!
להורדה לאייפון | להורדה לאנדרואיד