שיק שאק שוק: הכירו את מחניודה בגרסה התל אביבית

אחרי תקופה ארוכה שבה המבנה של הזוביזו עמד נטוש ומיותם, הוא חוזר לפעילות עם פופ אפ ססגוני במיוחד. בשיק שאק שוק יציעו לכם לפתוח שולחן ולעשות שמח, הרבה שמח. בתפריט: עראייס, ציזיקי, מוסחאן וסופלקי

שיק שאק שוק, נעים להכיר. צילום: גיא בר לב
שיק שאק שוק, נעים להכיר. צילום: גיא בר לב
14 בפברואר 2018

סלטים על מגש עץ צבעוני, גריל פחמים וג'וספר שאחראים על בשרים עסיסיים, דגים טריים ושפע אופציות לצמחוניים וטבעוניים – כל אלה מרכיבים את התפריט בשיק שאק שוק שפותח את דלתותיו בחלל שאכלס בעבר את מסעדת זוביזו. המיזם הוא פרי שיתוף פעולה של גיא ושימרית בר לב (שהיו בעלי טברנות הקפיטן והטראק דיסקו), אוהד וונצבסקי, ויאיר קינדלר (השותף ברשת ארוחות הבוקר בנדיקט ובבר הבוסתן). הכבדות העיצובית השחורה והדרמטית של שנות החמישים של הזוביזו הפכה לצבעוניות ססגונית של שוק. בני הזוג בר לב, שיודעים לפתח בילוי ים תיכוני שמח, שברו את הגה הספינה מיוון חזרה לישראל, אפילו לכיוון ירושלמי משהו.

בהתאם לקונספט הסגנוני, יציעו לכם בשיק שאק שוק לפתוח שולחן. למשל עם מבחר סלטים הכולל לבנה בשמן זית, טחינה, סלט ביצים, סלט קישואים, בורגול, כרוב, מסבחה, צזיקי, סלסה חריפה על שמן זית עם קונפי שום וכו', ולחם. (98 ש"ח לסועד). עוד צפויות מנות ערביות קלאסיות כמו מוסחאן פיצה פרגית על בצל מקורמל (47 ש"ח), ומנות מגריל הפחמים: שיפוד קבב (48 ש"ח), ארעייס לפנים (49 ש"ח), סופלקי (54 ש"ח) ועוד.

שיק שאק שוק, נעים להכיר. צילום: גיא בר לב
שיק שאק שוק, נעים להכיר. צילום: גיא בר לב

במסעדה חדר עישון המשמש גם לאירועים פרטיים, ובו מבחר סוגי ויסקי, ובכל רחבי המסעדה יציעו לכם תגבורת של קוקטיילים (42 ש"ח למשקה). הפי אאור 17:00-19:00 ושל הנחות על המשקאות. אגב, מצאנו פה גם קינוח מקורי של קרם מסקרפונה סלק. (39 ש"ח).

בכניסה תלויות אוסף פניני חוכמה בסגנון: "ילדים זה שמחה, במיוחד כשהאוכל שלהם מגיע מהר", "כשנלמד לחייך בלי סיבה, תגיע הסיבה לחייך", ו"תהיה אדיב בכל פעם שזה אפשרי זה תמיד אפשרי", כך שאת מחלקת אימרות שפר היינו משייפים עוד קצת, כל השאר לגמרי מעורר רצון לטעימה.

שיק שאק שוק