השלגון הזה נוראי. הוא יהיה הצלחה ענקית

מרקם דביק, זמזום קפאיני מטריד וטעם של קרח שנפל על רצפה של תחנת דלק ונארז מחדש: שלגון האנרגיה החדש של XL פשוט לא שווה את הסבל. אבל ברור שתקנו אותו

שלגון XL. תן לישון
שלגון XL. תן לישון
15 ביוני 2020

"די נו", חשבתי לעצמי כשראיתי לראשונה את שלגון השטן הזה. "הם עשו את זה הממזרים. הם באמת עשו את זה". הצורה צורת הגליל המחיץ של גומיגם, הריח והלוגו פחית XL. זה כאן, וזה מזעזע בדיוק כמו שאתם מדמיינים. משקאות האנרגיה הגיעו למקרר הארטיקים באמפם השכונתי שלכם, ונראה שזה הולך להיות קיץ דוחה במיוחד, מלא בילדים עם מסיכות על הסנטר שמלקקים שלגון קפאין ומקפצים מספיק גבוה כדי להשתעל לכם הישר על הפנים, וגם בתרחיש הגרוע הזה הדבר הנורא ביותר יהיה הבל הפה הרדיואקטיבי שנשאר להם מהשיקוץ הזה.

משקאות האנרגיה הם פשע קולינרי. בזמן שהקפה כמשקה הפך את הטיפול בקפאין לאמנות, ובקוקה קולה שיכללו את היכולות להסוות קפאין עם סוכר, הגיעו משקאות האנרגיה וטיפלו בסם הממריץ הנפוץ בעולם בעדינות של פבלו אסקובר – כמות מוגזמת של קפאין, כמות עוד יותר מוגזמת של סוכר ותוספות שמקנות למשקה צבע מגרה של שתן זוהר בחושך. המכורים למשקה כבר התרגלו, או אולי שרפו את בלוטות הטעם מרוב סוכר מזוקק, ובחיים לא יודו שמשקאות האנרגיה, לפחות מבחינת הטעם, שוות ערך ללשתות סוללות בבלנדר.

ועכשיו, עם הגעת הבשורה החדשה למקפיאים, גם אתם יכולים ללקק סוללה. לא יודע, אני די חושד מראש במוצר שמגדיר את עצמו בתור "תמיסה ממותקת קפואה", מסוג מכבסות המילים שכותבים כשאתה לא יכול להגדיר את עיסת הקרח שלך בתור שרבט או סורבה. החלטתי בכל זאת לבוא בגישה חיובית, גם אני צריך מפעם לפעם שוט אנרגיה קפאינית, והאקלים הישראלי משווע להחליף את הקפה בארטיק, לימים בהם לא רוצים לשבור קופת חיסכון עבור אייס קפה. ובכן, אני שמח להגיד שמצאתי מה טוב בשלגון XL – קל יותר לפתוח מכסה של שלגון מאשר של פחית.

אם חשבתם שהקיץ הולך להיות פחות מרים השנה, תחשבו שוב ופנו מקום במקפיא לארטיק XL! הולך להיות טעים ????????

פורסם על ידי ‏‎XL Israel‎‏ ב- יום שני, 4 במאי 2020

בצד השלילי, לעומת זאת, יש לי טיפה יותר מה להגיד. הריח המחריד של פחית אקסל, שאתם בטח מכירים אם אי פעם צעדתם בנמל בערב שישי, נורה עלי באגרסיביות של תור לשירותים במועדון. העיסה שבתוכו לא נראתה מגרה יותר – הגוש הצהוב האמורפי תפס את צורת השכיבה של השלגון, מה שיצר גבעה מלאכותית קטנה בראשו. נתתי לק והחמצתי פנים. זה XL, אין ספק, פשוט בתוספת סוכר שהפכה אותו לשלגון אגרסיבי גם לבלוטות טעם למודות סוכר כשלי. זה הרגיש כמו קרח שנפל על רצפת Yellow שלא נוקתה חודשים ואז נארז מחדש לצריכה המונית. זה גם היה דביק באותה המידה.

אבל כמקצוען שאני, גם אם זה רק באכילת חטיפים. סיימתי את הגביע. אשקר אם אגיד שזה היה פשוט, היו רגעי צמרמורת שוגר-ראש, היה משבר באמצע שגרם לי להניח את השלגון בצד (הוא טפטף על השולחן ועכשיו אני פוחד שימיס אותו) והיה שלב שבו חשבתי שאני הולך לאבד את שיני מרוב מתיקות, אבל עשיתי את זה. באמת עשיתי את זה. ועכשיו כל מה שנשאר לי זה כאב ראש עמום וזמזום קפאיני באוזניים לכמה שעות. האם זה העיר אותי מעייפות הערב? כן, בערך. האם זה היה טעים? ברור שלא. האם זה היה שווה את זה? בחיים לא. 

זה מה שהופך את הסיפור של השלגון XL הזה לעוד יותר עצוב – זה הולך להצליח. אפילו להצליח בגדול. זה יהיה להיט בקרב ילדים (למרות שאתם יודעים, טכנית, כתוב שהוא לא מיועד לילדים עד גיל 12) וסביר להניח שיהיו אפילו כמה בעלי מועדונים סליזיים שידאגו שידי המבלים יהיו דביקות גם מהסיבה הזו. זה הולך להצליח כי למשקאות אנרגיה אין שום רצון להפוך את המוצר שלהם לטעים או בריא או אפילו מיוחד. הם פשוט רוצים התמכרות, והמכורים ישמחו לקפוץ על ההזדמנות ללקק את שוט האנרגיה שלהם במקום לשתות בשלוק. ועכשיו, ברשותכם, אני חייב לנסות לישון. משהו חייב להעביר את הזמזום הזה.

שלגון XL (XL Energy Ice), 7.90 בכל הרשתות