הקץ לבלבול: כך תבחרו את השם הנכון לזין שלכם

בנים, הגיע הזמן שתסגרו על כינוי עקבי לבולבול שלכם. אך עושים את זה? המדריך המאוייר לבעל הפין המעורער

איזה כיף שיש המון בולבולים, המון בולבולים בכל מיני צבעים. איור: יעל סגרסקי
איזה כיף שיש המון בולבולים, המון בולבולים בכל מיני צבעים. איור: יעל סגרסקי
3 ביולי 2018

חסל סדר כינויים גנריים כמו "הקטן" ו-"ג'וניור". הפין שלכם הוא פלא הבריאה ועליכם לכבד אותו בשם ספציפי, עקבי והולם, כי אם לחתול שלכם מגיע, אז בטח שגם לחיית המחמד שאתם אוהבים ללטף באמת. אבל איך תבחרו את הכינוי המתאים? זהו את הבולבול שלכם מבין ששת אבות הטיפוס וצאו לדרך.

עוד כתבות שיעניינו אותך:
בלבלי אותו: קווים לדמותו של הגבר המבולבל
גלי מהו השם המתאים לפות שלך
כך תלקי את עצמך על המראה שלך בכל סיטואציה

1. איתי

איתי הוא מה שנקרא "תותח". הוא יוצא סיירת, שוכר בצפון הישן, יודע מה הוא שווה (ערכים ושרירים), אוהב את השקט אבל נהנה לבלות עם חברים, דהיינו לשבת בסילון ובטפל'ה עם אנשים נוספים בעלי שאיפה לקבל אחוזים בפאב. כמי שהתחשל בצבא איתי חדור מטרה, נכון תמיד להסתער, אסטרטג ופשוט אפשר לסמוך עליו שיבצע כל עבודה. אבל מעל הכל איתי, כמו איתי, לא מתעסק ברגשות יותר מדי.

זין איתי. איור: יעל סגרסקי
זין איתי. איור: יעל סגרסקי

2. יוגב

האנטיתזה לאיתי היא יוגב, הילד הנדכא שניסה להתחבב על בנות כשקנה מצלמה מקצועית בגיל 15 וגילה מאוחר מדי שמצלמה זה חמוד, אבל בשביל לזיין צריך גיטרה. הוא סובל מדכאונות קשים וצועד כפוף כנושא על גבו את צער העולם. בימים טובים יותר הוא ירים את ראשו אך במעט, מאולחש עד רדום לחלוטין, כתוצאה מציפרלקס. אתם יכולים לנסות להעיר אותו מאורח חייו המנומנם וייתכן שתזכו ממנו אפילו לחצי חיוך, אבל אל תצפו ממנו ליותר מדי, כי יוגב עצמו כבר לא מצפה לכלום.

זין יוגב. איור: יעל סגרסקי
זין יוגב. איור: יעל סגרסקי

3. אלברט

הגידו שלום לדוד הסוטה שמדבר עם אחייניותיו תמיד מעט קרוב מדי ותמיד מאריך את חיבוקיו לעוד שניה אחת מיותרת. אלברט נוהג להשמיע את קולו בדיוק בזמן הלא נכון, ולא נדיר שתראו מעט ריר נוזל לו באין משים מזווית הפה. הוא עקמומי ומעורר סלידה מובנת, אך כוונותיו הטובות ותשוקתו מכמירת הלב לחיים יזכו אותו לא פעם בליטוף רחמים.

זין אלברט. איור: יעל סגרסקי
זין אלברט. איור: יעל סגרסקי

4. אביחי

אביחי הוא גוץ, בסדר, אבל מה? מתוק רצח. מצד אחד, הבנות לא סופרות אותו והוא יודע את זה. מצד שני, הוא מבין שיכול להיות גרוע יותר (ע"ע הזין שי) ומסתובב בעולם עם מידה לא מובנת מאליה של חדווה, אופטימיות ומוכנות להתפשר. מוכנות זו תאפשר לו לזיין הרבה, לשמוח בחלקו ולא להתבייש לבקש מחבריו הגבוהים להוריד לו ממתק מהמדף הגבוה בפיצוציה.

זין אביחי. איור: יעל סגרסקי
זין אביחי. איור: יעל סגרסקי

5. עינב

לפנינו זין שהוא למעשה רקדן בלהקת מחול משגשגת בסוזן דלל. יש בו רכות מלחיצה לצד נוקשות מרתיעה והוא מפתיע בתנועות חדות כל זמן שאיננו מניח עלייך מבט אדיש ומתנשא. עינב מרשה לעצמו לעשות בך כבשלו כי נדמה לו שהוא הכי גדול בעולם הזה, ולעולם לא יודה שהגיע לאן שהגיע סתם כי הוא גבוה.

זין עינב. איור: יעל סגרסקי

6. שי

הזין שמעורר בנו את הרגשות הכי מעורבים הוא שי. כמה אמפתיה מחד, כמה תסכול מאידך. שי מעורר את אהדת הזולת כי הוא לא מרחם על עצמו כמו יוגב הפריווילגי. עליו החיים דרכו באמת, לכן אין לו פנאי לבכות על מר גורלו. הוא במלחמת הישרדות תמידית ומקפיד למתוח את גבו ולשאוף מעלה אל אור היום. אממה, בהיותו קטן כבוטן הוא מוסלל לחיי כישלון והסביבה מתעייפת מלהאכיל אותו בשקר שלפיו האופי המקסים שלו ידחוף אותו קדימה.

זין שי. איור: יעל סגרסקי
זין שי. איור: יעל סגרסקי
 לקומיקסים נוספים היכנסו לעמוד הפייסבוק של יעל סגרסקי