לא רק לבולבולים מגיע: גלי מהו השם המתאים לפות שלך

תהל, עמנואל או אולי בכלל חיותה? המדריך לבחירת השם המושלם שייצג באופן הנאמן ביותר את אופי הפות שלך

איך תקראי לפות שלך? איור: יעל סגרסקי
איך תקראי לפות שלך? איור: יעל סגרסקי
27 ביוני 2018

אין דבר מקומם, משובב לב ומעורר קנאה כאחד כגבר שמעניק שם לפינו. היום, ב-2018 הגיע הזמן שנבין שגם לנו מותר וניתן לחברתנו החבויה כינוי שיכבד את מעמדה. אבל איך תדעי איזה שם מתאים לפות הספציפי שלך? להלן חמשת טיפוסי הפות המרכזיים, ביניהם תוכלי למצוא את שלך ולהתחיל בתהליך שבסופו השלמה עצמית, התגבשות מינית והרמוניה של אישה עם פותה.

עוד כתבות שיעניינו אותך:
שורף לי הכוס: 5 רגעים אכזריים שכל אישה חווה בקיץ
לא כולל שירות: העבודות הכי שוות (ומוזרות) לסטודנטים
כך תלקי את עצמך על איך שאת נראית גם כשזה ממש לא קשור לסיטואציה

1. שאנל

הפות שאנל היא בחורה מתוקתקת מהדרגים הגבוהים. יש לה עבודה מרשימה, חשבון בנק מפעים ולוק רענן באופן תמידי, כאילו בכל רגע נתון יצאה מהמקלחת. לעולם לא תתפסו אותה לא חלקה, מצוחצחת, ריחנית ומבושמת ואיכשהו, היא מצליחה גם לשמור על הרושם שכל זה בא לה לגמרי בקלות. זה לא שהיא כל היום מטפחת את עצמה, אלא היא פשוט יודעת לנהל את הזמן ואין לה שום בעיה לשלוף מראה לטאץ' אפ קטן בין הישיבה של הבוקר, ההשקה של הערב והטיסה למלדיביים למחרת בבוקר.

הפות שאנל. איור: יעל סגרסקי
הפות שאנל. איור: יעל סגרסקי

2. תהל / מעין

הפות הבאה היא למעשה סטודנטית ירושלמית בבצלאל. היא באה ממחוזות האמנות, הפילוסופיה והרוח וככזאת ניחנה בשבריריות של קריסטל. בכל עונה תמצאו אותה עטופה בשכבות ומחלפות אין קץ, שכן המגע הקל ביותר עם העולם החיצון עלול לגרום לה דלקת בדרכי השתן וסערת רגשות קטלנית. היא מדברת בטון מרחף ושקט שמבטא את מורכבות נפשה העדינה וכשתשב בבית קפה היא תעדיף תה נענע בלי תה ובלי נענע.

הפות תהל / מעין. איור: יעל סגרסקי
הפות תהל / מעין. איור: יעל סגרסקי

3. עומר

הכירו את הפות הטומבוי של השכונה. כן מגולחת, לא מגולחת, לא ממש אכפת לה והיא נודדת בין חוויות החיים בספונטניות מבודחת. הבנים אוהבים אותה, החיים אוהבים אותה, היא אוהבת את עצמה ואנחנו מעוניינות במותה. קשה לתפוס אותה בין כל הטיולים שלה להודו ורחבי אפריקה, וגם אם תנסו לקבוע איתה פגישה בחזרתה לארץ, סביר להניח שהיא תשכח מזה לגמרי בעודה משתקעת זמנית בעין גדי כדי לחסוך לטיול הבא. עומר עשויה להיות מעט מסריחה ועם זאת מטופחות רבות נושאות אליה עיניים, שכן ניחוח הזיעה שלה טומן בחובו את תמצית החופש.

הפות עומר. איור: יעל סגרסקי
הפות עומר. איור: יעל סגרסקי

4. עמנואל

עמנואל פרשה מסם-שפיגל אחרי השנה הראשונה ועכשיו היא ממלצרת בפו(ר)ט-סעיד, עושה קצת מוזיקה, חושבת על תואר בסוציולוגיה אבל לא יודעת אם בא לה כי גם ממש חשוב לה להמשיך בהתנדבות הוטרינרית. היא שזופה בטוב טעם, קורנת חן נעורים בלתי מתאמץ והפוני שלה מסתדר מושלם מעצמו. כל זה יוצר לה וייב כללי של מתיקות ולכן אין לה צורך להיות נחמדה בפועל. לפעמים הפוני יכסה לה ממש את כל הפרצוף, אבל אצלה זה לא מתקבל כהזנחה אלא כסטייל אישי ושיק מתפרץ.

הפות עמנואל. איור: יעל סגרסקי
הפות עמנואל. איור: יעל סגרסקי

5. חיותה

חיותה היא האולד-פאשן שבחבורה, עם זאת כשמה כן היא – מלאת חיות. תחביביה העיקריים הם אפיית עוגות בחושות, פתירת תשחצים ומעל הכל, משחקי לשון. מדובר בפות אינטליגנטית, חריפה אך גם שובבה בדרכה וטובת מזג. תמיד יהיה באמתחתה מגבון לח למקרה הצורך והיא נכונה להציע לבריות מלון קר חתוך בקופסת פלסטיק.

הפות חיותה. איור: יעל סגרסקי
הפות חיותה. איור: יעל סגרסקי

[interaction id="5b336d3942b3c0230144c4a1"]