שפריץ מתוקשר

לרוב לא תמצאו נשים שמתהדרות בעובדה שניחוחן הנפלא הוא פרי מוחה של כוכבת שהחליטה שמה שטוב בשביל הוליווד טוב בשביל הצוואר של העם, אבל הבשמים הבאים שווים הסנפה למרות (ואולי בגלל) הסטאריות שעומדות מאחוריהם

ריהאנה
ריהאנה
23 בספטמבר 2013

יש שלב בכוכבות שבו מחליטה הדיווה שהיא חייבת ניחוח על שמה. אחרי הכל, פשוטות העם לעולם לא יחזיקו בגזרה דקיקה, בכסף קל ובבגדי קוטור – אבל להריח כמו סטארית זה המעט שהן יכולות לעשות. הבעיה היא שלמרות מערך יחסי הציבור שמושקעים בכל השקה של שפריץ בריח הוליווד, הבושם עצמו יוצא לרוב קצת בוליווד (ותשאלו את בריטני ספירס ופאריס הילטון). אך דווקא במקרים הבאים יצא לכוכבות שלנו טוב. קבלו את הניחוחות שבהחלט ראויים להתזה:

אול דה לאברס – קיילי מינוג בניחוח מפתיע

קיילי מינוג, שהשיקה את הניחוח Dazzling Darling – שרק לפי שמו אפשר לדמיין שמדובר באודור נפלא לבית השימוש – הפתיעה בגדול. כי מסתבר שקיילי היא כבר מזמן לא טראש. היא נשית, זוהרת ומעודנת – ואותן תכונות בדיוק עברו גם לבקבוקון הנושא את שמה. הבקבוק עצמו אמנם סתמי – אך הריח, שמכיל פסיפלורה, ורדים, פירות יער, דובדבן וקשמיר – הוא סוג של גן עדן לחובבות הבשמים המתוקים. וכמו שמינוג מעידה: "כל אישה ראויה לסנוור. הבושם נשי ומפתה, עם ניחוח המעניק חוזק פנימי של ביטחון. אני אוהבת לחשוב שזה מאוד אני!”. רבותיי, בקרוב ריח רותמוש על המדפים – בניחוח קיורטוש, ניוקי וחדר כושר (220 ש"ח).

חולים עליך, קיילי! הקליפ שאפשר לצפות בו בלופ אינסופי:

לאב און טופ – ביונסה בניחוח חושני

אול דה סינגל ליידיז, האם אנחנו בסוויט דרים או בביוטיפול נייטמר? סאשה פירס, הלוא היא המנטורית הרוחנית שלי ביונסה, השיקה את הניחוח השני על שמה: Beyonce Pulse. ומה אני אומר לכן? גם אם היה לזה ניחוח של צואת גמלים, הייתי משפריצה אותו על כל ה־Halo שלי, כי עם כל הכבוד לי, לכן או לקדוש ברוך הוא – מי אנחנו שנשפוט את ליידי בי? בכל מקרה, לשמחתנו אין לבושם ריח של צואת גמלים, או צואה בכלל. הוא ממש לא רע, בזכות תווים של פריחת אגס, סחלב, אדמונית, יסמין, וניל ומושק. התוצאה היא ניחוח אנרגטי, חושני ובועט, כזה שיגרום לכן לצאת החוצה בבגד גוף שחור ולשקשק את הבוטילישס כאילו אין משטרה בעולם. ולסיום, ציטטה של היוצרת: "אני מאמינה כי המוזיקה שלי גורמת לנשים להרגיש חזקות, והמשמעות של Pulse היא מציאת הכוח הטמון בנו". או מיי גאד, בי! ווי ראן דה וורלד! (150-200 ש"ח).

סליחה, תוכלי למדוד לנו דופק? מתוך הפרסומת לניחוח של ביונסה:

שיין ברייט לייק אה דיימונד – ריהאנה בניחוח אחראי

אז נכון שיש בזה מן השטחיות, אך לייחל לבושם של ריהאנה כמתנה זו אופציה בטוחה שתמיד יהיה לה שימוש, בין אם מהבויפרנד או סתם משיטוט לא אחראי בסופרפארם. הבושם של מלכת הפופ (תחת השם המאוד מזוהה עימה ”Rebelle”) הוא התזה אחת מהשפריץ המתוקשר שהיה לה בימי ההשקה עם אשטון קוצ'ר. לדבריה, הבושם מדיף "ניחוח של אחריות ופיקוח". גאד נואוז למה התכוונה הפרוצה החיננית. ועדיין, למרות השם הקלישאתי והבקבוק הממש לא מפתיע, הבחורה שאוהבת ללבוש רשת דייגים בשילוב נעלי ספורט הוציאה בושם שאמנם אינו קליל, אך ממש לא מריח כמו מועדון חשפנות. אידיאלי לבילוי בברים של מסעדות שף. מסה, מישהו? (169־229 ש"ח).

באה לפה הרבה, פרח? מתוך הקמפיין לבושם המרדני: