שריקת פתיחה

קבלו חמש אפליקציות שיעזרו לכם להיות מוכנים למונדיאל - מהרגע שבו תחליטו למלא את טופס הטוטו חבר'ה שלכם ועד לשריקת הסיום של הגמר

מונדיאל 2010. צילום: Getty Images
מונדיאל 2010. צילום: Getty Images
22 במאי 2014

Brazil 2014 Countdown

אם אתם לא יכולים להפסיק לספור את הדקות עד לתחילת המונדיאל, אתם יכולים להרגיע: ראשית, לא נשארו דקות רבות כל כך ושנית, המציאו אפליקציה שתעשה את זה בשבילכם. גם אם כדורגל זה לא כוס התה שלכם, ספירת הדקות עד לבעיטת הפתיחה היא שיטה מצוינת להירדמות.

ESPN FC Soccer & World Cup

אי.אס.פי.אן הפסיקו לזלזל בספורט הפרימיטיבי מהיבשת הישנה והוציאו אפליקציה מיוחדת לכבוד גביע העולם. מדובר באפליקציית חובה למי שמתכוון לעקוב אחרי המשחקים, עם ניתוחים, חדשות, כתבות פרופיל, לוח זמנים ידידותי למשתמש, טוויטים של שחקנים (אף שחלק גדול מהם בשפות אקזוטיות). באנדרואיד האפליקציה מגיעה גם עם ווידג'ט שישמור אתכם בעניינים.

FIFA

האפליקציה הרשמית של פיפ"א הושקה לפני כמה חודשים לקראת גביע העולם, והיא נראית טוב ומתהדרת בוויב אינסטגרמי. תמצאו בה חדשות, תוצאות, הודעות לעיתונות ואת הדירוג הרשמי של פיפ"א. מלבד אלה, אין בה עוד הרבה מה לעשות.

Caxirola

הקולות המצמררים של הווזווזלה מהמונדיאל הקודם כבר הפסיקו לרדוף צופים בסיוטים, וכעת ניתן להתקדם לכלי הנגינה הבא שיציף את האצטדיונים – הקשרולה. מדובר בקופסת פלסטיק עם כדורים קטנים בפנים שמזכירה את הסאונד של המאראקס, מה שמבטיח שלא מדובר שוב במכשיר שמביא למוות טוטאלי. נכון לעכשיו יש בעיה להכניס את הקשרולה לאצטדיונים בגלל שהרשויות מפחדות שאוהדים ישברו את הפלסטיק ויזרקו את הכדורים על השחקנים, אבל איש לא ימנע מכם להוריד אפליקציה שמחקה את הקולות של הכלי הברזילאי.

World Cup 2014 Brazil Charades

זוכרים את אפליקציית "Heads Up" שגורמת לכם לשים את הנייד על המצח ולחבריכם לנסות לגרום לכם לנחש איזה שיר או סרט מופיע על המסך? אז יש גרסה שלה שמוקדשת לגביע העולם. במשחק הזה תצטרכו לנחש שמות של שחקני כדורגל, אגדות עבר וקבוצות מהעולם באמצעות תיאורים, ובמקרה הטוב חיקויים של החברים שלכם.