טיים אאוט timeout

"תהילה" זה כאן: הכירו את להקת המחול של האוניברסיטה 

| מאת: אושרית גן-אל

ממש קרוב, במרכז הספורט, פועלת כבר 40 שנה להקת המחול של האוניברסיטה. אז איפה אפשר למצוא אותם, ובעיקר - איך מתקבלים? 

להקת המחול של אוניברסיטת תל אביב, בניהולו האמנותי והכוראוגרפיה של שלמה ממן (המנהל האמנותי של פסטיבל כרמיאל) והאסיסטנטית ליטל ממן – סטודנטית באוניברסיטה, רוקדים כ-35 חברים, בסגנון פולקלור ישראלי. רוב חברי הלהקה הם סטודנטים מן המניין באוניברסיטה, שמשלבים את החברות בלהקה והאימונים כל שבוע עם הלימודים. הלהקה קיימת יותר מ-40 שנה ואף מייצגת את האוניברסיטה, את מרכז הספורט ואת ישראל בכלל במופעים שונים בעולם. בין חברי הלהקה יש עולים חדשים מאורוגוואי, ארגנטינה וטורקיה. בנוסף, הלהקה מקיימת שיתופי פעולה עם להקות מחול של העדה הדרוזית בפסטיבלים בעולם. עם השנים הצטברו סיפורים שונים, כמו רקדן ורקדנית שהתחתנו, רקדן שעושה דוקטורט ולא עוזב את הלהקה וגם עולה חדשה מטורקיה שהצטרפה לאחרונה. "לא קל לשלב עבודה, לימודים וריקודים אבל ברגע שזה זורם בדם ובנפש זה אחד הדברים שלא מוותרים עליהם", אומר רונן טין, מנהל הלהקה.

צילום באדיבות להקת המחול של האוניברסיטה
צילום: יח"צ

מעוניינים להצטרף? אחת לשנה מתקיימים אודישנים בסמוך לפתיחת שנת הלימודים. רקדנים בעלי כל רקע בריקוד מוזמנים להגיע ולנסות את מזלם. הופעות קרובות: ביוני תופיע הלהקה בסוזן דלל בפסטיבל יידיש ובהופעת פרמיירה של הלהקה, בספטמבר בהיכל התרבות בתל אביב במופע לציון 40 שנות יצירה לשלמה ממן בתל אביב, בחול המועד פסח בפסטיבל אביב ברחובות ובחגיגות יום העצמאות במופע המרכזי בכיכר רבין.
מוזמנים לעקוב ולהתעדכן בעמוד Tau Dance.

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 167a735dbd523