קטן יותר מכרטיס אשראי: האם התיק המיניאטורי הוא הטרנד הבא?

שבוע האופנה בפריז הביא לעולם את תיקי מיני לה צ'יקיטו של המעצב הצרפתי ז'קמוס, שאחיו הגדולים תומחרו בשנה שעברה ב־500 דולר. התגובות ברשת לא איחרו להגיע

תיקי מיני לה צ'יקיטו של המעצב הצרפתי ז'קמוס
תיקי מיני לה צ'יקיטו של המעצב הצרפתי ז'קמוס

עולם האופנה נרעש ונרגש לקראת לידתו של טרנד אשר טרם נראה כמותו (או נראה אבל ממש, ממש בקושי): תיקים זעירים בגודל חמישה ס"מ, הקטנים מכרטיס אשראי אך יכולים להכיל כמה סוכריות טיק טק. כי תיק שאפשר לשים בו דברים זה לגמרי 2018.

אל הפלא החדש נחשף העולם בשבוע האופנה בפריז בשבוע שעבר, אז הוצגו תיקי מיני לה צ'יקיטו של המעצב הצרפתי ז'קמוס (Jacquemus) – הקצנה עיצובית של תיקי לה צ'יקיטו שהושקו בשנה שעברה ושעומקם 12 סנטימטרים. כן, הם בהחלט יהלמו את חיית הכיס שלכם וכנראה גם יעלו הרבה יותר ממנה – 500 דולר. מחיר הצ'יקיטוס החדשים והזעירים טרם נקבע, כך שיש עוד תקווה קלושה שהממתק הנחשק הזה יהיה שלכם.

 

עוד כתבות מעניינות:
הלקסיקון שיגרום לכם לדבר כאילו אתם מבינים באופנה
תצוגת האופנה הקווירית שאסור לכם לפספס
ג'ף גולדבלום הוא הסטייל אייקון הכי חם של הרגע

כצפוי, הרשתות החברתיות הוצפו בתגובות סרקסטיות לאקססורי התמוה, רבות מהן תוהות מה יכול התיק להכיל ומגיעות בווריאציות שונות למסקנה שהכבוד העצמי של הלקוח לא כלול בזה.

 

צחוק בצד – אנו חבים להטרלה האופנתית הזו ולכל קודמותיה בשנה החולפת את מלוא התודה, שכן בלעדיה עולם עיתונות הלייף סטייל לא היה אותו הדבר. אך הכבוד האמיתי מגיע לחוש הראייה של מבקרי האופנה שהצליחו להבחין בתיקים הללו על המסלול, ואפילו לגרום לשאר העולם להתייחס אליהם.