טיים אאוט timeout

הפנינג לכל המשפחה

| מאת: מערכת Time Out

מתחם טרמפולינות וספורט אתגרי במרכזו של הפנינג משפחתי על גג חניון בית הדר ברחוב הרכבת

  • https://static2.timeout.co.il/media/2016/01/sizes/הפנינג-לכל-המשפחה-2_h_wo_680_382.jpg
הפנינג לכל המשפחה. צילום: יח"צ

כחלק מהמאמצים לסייע וללוות את העסקים בתוואי עבודות הרכבת הקלה, עיריית תל-אביב-יפו בשיתוף בנק הפועלים יקיימו אירוע הפנינג ספורט אקטיבי לכל המשפחה. הפעילות תיערך במסגרת יום העסקים הקטנים ביום שישי, 29/1/16, בין השעות 12:00 – 16:00, על גג חניון בית הדר ברחוב הרכבת, הממוקם בסמוך לאתר העבודה של תחנת אלנבי של הרכבת הקלה. האירוע כולל אימוני חוץ Street Workout עם מתחם טרמפולינות, מתחם קיקבוקס ושקי איגרוף, מתחם כדורי פיטבול ותיפוף, מסלול מכשולים משפחתי, משחקי כדור, אירובי ועוד במטרה לחזק את העסקים הפועלים במקום.

בתוכנית:

  • מתחם טרמפולינות – מתחם עם 25 טרמפולינות שיציע פעילות משתנה בהתאם לקהל כמו: מסלולים תנועתיים, משחקי כדור, אירובי וריקוד על הטרמפולינות.

 

  • מתחם קיקבוקס – מתחם הכולל 25 שקי אגרוף ויציע פעילות משחקית וטכניקות מעולם אמנויות הלחימה.

 

  • מתחם כדורי פיטבול ותיפוף – מתחם משחקונים של הורים וילדיהם סביב כדורי הפיטבול. לאחר הפעילות, הכדורים יונחו על שרפרפים לתיפוף המוני Drums alive.

 

  • מסלול מכשולים משפחתי – המסלול כולל צמיגים, שיווי משקל, רשת מארינס, מעבר חומה ומנהרות זחילה. המסלול מאפשר לעשות תחרויות בין ההורים והילדים.

 

גג חניון בית הדר, רחוב הרכבת.

יום שישי, 29/11/16 12:00-16:00

הפעילות ללא תשלום ופתוחה לקהל הרחב.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0