טיים אאוט timeout

מה לעשות היום? (18.2)

| מאת: שי סגל

אין כזה דבר יותר מדי הופעות בחמישי: ועדת חריגים, ויקטוריה חנה ודיקלה (וסטרימינג שהוא בונוס לנשארים בבית: קניה ווסט)

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/01/sizes/kanya-west-getty-H_wo_680_382.jpg
קודם כל אלוהים. קניה ווסט. צילום: Getty Images

ועדת חריגים בפעם האחרונה בלבונטין 7 (לעת עתה)

ועדת חריגים ממשיכים לסחרר את העולם ונפרדים יפה לשלום. הלילה יהיה זה המופע האחרון של יובל הרינג וחבריו, שיוצאים לטור ארוך בארצות הברית (שלאחריו יקליטו אלבום נוסף). זה שוגייז או שאתם מתביישים להסתכל עלינו? לפרטים נוספים.

דיקלה ברדינג 3

ואם פרידה, אז למה לא דיקלה? סליחה על זה, האטנדינגז הרימו לנו להנחתה. ועכשיו ברצינות: דיקלה, אתם אוהבים אותה. וגם שלמה ארצי אוהב אותה. אין לנו מושג מה זה אומר אבל כנראה שזאת סיבה טובה מספיק להצטרף לרדינג. לפרטים נוספים.

ויקטוריה חנה במרכז האתני הרב תחומי ענבל

אתם לא רק חלק מהייפ ה"אלף-בית", אלא ממש צרכנים מסורים של היפ הופ ארמי וראפ שלקוח מהמקורות? הנה לכם גלוגה מרוכזת של אקלקטיות, שנרקחה במיוחד על ידי ויקטוריה חנה לקראת אלבום הבכורה העתידי. מרגישים ברי מזל? לפרטים נוספים.

אלבום: קניה ווסט – "The Life Of Pablo"

בזמן שעשיתם כל דבר אחר: קניה התמוטט בטוויטר ושלח מסרונים אובססיביים למארק צוקרברג, כדי שהמסכן הזה יעזור לו להיחלץ מחובות והוא יוכל להתרכז באמנות שלו/של אלוהים. התוצאה האמיתית של הברייקדאון היא שרק חלק קטן מאיתנו זוכר שכל זה התחיל ממוזיקה. הסטרימינג של האלבום החדש הוא תזכורת שתעזור או לא (אנחנו מהמרים שלא).

http://soundcloud.com/ kanyewest/nomorepartiesinla

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0