תם וג'רי: תם אהרון וג'רי סיינפלד במכונית שותים קפה

ביקשנו מהקומיקאי תם אהרון לדמיין ממש חזק שהוא מראיין את ג'רי סיינפלד בפורמט של סדרת הרשת שלו "קומיקאים במכונית שותים קפה". יצא קצת חום, לא?

תם מראיין אנשים שאין באמת סיכוי שהוא מראיין אותם. צילום: Shutterstock
תם מראיין אנשים שאין באמת סיכוי שהוא מראיין אותם. צילום: Shutterstock
9 בדצמבר 2015

תם: שלום לכם. אנחנו פה עם ג'רי סיינפלד במחווה לאחת היצירות הבלתי נשכחות שלו "קומיקאים במכונית שותים קפה". ג'רי ואני נשוחח על קומדיה, חיים, דברים קטנים ומרגיזים, וכל דבר ששייך לעולמם של שני קומיקאים. מה שלומך, ג'רי?

[tmwdfpad]

ג'רי: קודם כל שמתי לב שקוראים לנו תם וג'רי וזה מביך. אבל תן לי להבין משהו. נתנו לך, לכבוד ההופעה שלי, לשחזר את הדבר הכי גרוע שעשיתי אי פעם, שנשען רק על הסטאר קוואליטי של האנשים שמשתתפים בו, כשאתה בתור המנחה המפורסם יותר?

תם: אם זה קשה לך, ג'רי, אתה יכול לדמיין שאני כריס רוק.

ג'רי: בשביל מה? נראה שאתה עושה את זה מספיק טוב לבד.

תם: ג'רי, אתה השפעת על דור שלם של קומיקאים. ובכלל, ההשפעה התרבותית שלך גולשת כנראה הרבה מעבר לקומדיה. אתה מרגיש את זה כמונו? את התחושה הזאת שבלי "סיינפלד" הכל היה שונה?

ג'רי: חד משמעית. קודם כל, היה לי משמעותית פחות כסף. שנית, בעידן שלפני "סיינפלד" היה כבוד לקומדיה. שמת לב שכל אידיוט חושב שהוא יכול לרשום "הרגע הזה ש…" ואחריו אבחנה בנאלית, ולחשוב שהוא עושה באיזשהו עולם משהו שדומה ל"הומור אבחנתי"?

תם: חחחחח… גדול, ג'רי. אבחנה מדהימה. אין, לא סתם אתה מספר אחת. עכשיו תגיד, פייר, אתה מתרגש לקראת ההופעה בישראל? כבר מצאת מי שיחמם אותך?

ג'רי: ת'אמת שעכשיו כשאתה אומר את זה, אני מאוד אשמח אם אתה תחמם.

תם: כן?

ג׳רי: את מושב האסלה שלי אולי! הם כל כך קרים בחורף, מה הקטע עם זה?!

תם: כן זאת… זאת אבחנה מצוינת. הם באמת קרים יותר יחסית לשאר עונות השנה.

תם: לסיום ג'רי, אתה רוצה להגיד משהו לאזרחי ישראל אם אתה כבר פה?

ג׳רי: אני לא פה. זה הכל מתרחש בדמיון שלך. אני אגיד מה שתרצה שאני אגיד. לכו להופעות של תם. אהרון. הוא שינה את הקומדיה של דורנו לנצח.

תם: תודה רבה, ג'רי סיינפלד. זה מחמיא לי.

ג'רי: אתה גבר מושך.

תם: די.