תמיד אישה

לכבוד חג האהבה החלטנו לחרוג ממנהגנו, ובמקום ספיישל בונבוניירות לסטרייט עם המניירות, להגיש לכם ספיישל אביזרים לנשים של נשים

12 בפברואר 2014

"וַתִּקְחִי כְּלֵי תִפְאַרְתֵּךְ, מִזְּהָבִי וּמִכַּסְפִּי אֲשֶׁר נָתַתִּי לָךְ, וַתַּעֲשִׂי-לָךְ, צַלְמֵי זָכָר; וַתִּזְנִי-בָם"(!). כה נאמר על הדילדו התנ"כי הראשון בספר יחזקאל כ"ז. הדילדו החשמלי הראשון הושק כ־1,800 שנים מאוחר יותר כדי לטפל ב"היסטריה נשית", והוא עושה זאת בהצלחה עד היום. נחיצותו כעזר כנגדה ניכרת לנוכח היותו של הוויברטור האביזר החשמלי החמישי שנמכר לצרכנים פרטיים, קצת אחרי הקומקום והטוסטר, עשור לפני שואב האבק והמגהץ. כיום שווה שוק הוויברטורים מיליוני דולרים. מאחר שלסביות הן עשרה אחוזים מהאוכלוסייה, ברור שחלקנו חוטאות בוויברטור וסטראפ־און, דילדו ודונג. האם זה אומר שאנחנו בעצם אוהבות זין? ודאי שאנחנו אוהבות זין. הבעיה היא התועלת שאנו מסוגלות להפיק ממה שמחובר אליו באופן קבוע. מידותיו המקובלות של דילדו או ויברטור לצורך חדירה הן 12 עד 18 ס"מ לאורך ו־2 עד 5 ס"מ לרוחב, אך השמים (או ליתר דיוק השלפוחית) הם הגבול. אביזרים מגומי סיליקוני נחשבים לבטוחים ביותר אך גם גזר, מלפפון ולעתם קישוא (עם קונדום) יכולים להוות תחליף ללסבית קשת היום. מומלץ לאתר ירק או דילדו שאפשר להתאים לרתמה ולהפוך לסטראפ־און שאפשר ללבוש.

אבזרי את עצמך, גברת

הסטראפ־און הוא דילדו או ויברטור עם בסיס רחב המאפשר לו להתחבר לרתמה, תחתון או מכנס, שאותו לובשת אישה בבואה לחדור לרעותה. כמו בטבע, אין גודל או צורה אחידה לסטראפ־און־דילדו ואפשר למצוא אותו בעיצוב ריאליסטי (עם או בלי ביצים), ובעיצובים מודרניסטיים (עם או בלי חרוזים) לעיסוי פנים הפות ותוספות רוטטות לגירוי הדגדגן. רתמה רוטטת וגרסאות שונות של הארנב, כוכב "סקס והעיר", עם בסיס פחות מסורבל ואופציה להתאמה לרתמה הן אמצעי פופולרי לקירוב הלבבות גם כן.

הצלחה נוספת היא סטראפ־און בסגנון "החודר אל הנחדר חדור" ובו צדו הפנימי של הדילדו מאובזר בדילדו נוסף שחודר אל החודרת. אפשר להוסיף לקונסטרוקציה גם ויברטור אליפטי קטן המעניק גירוי חיצוני. בביצת או טבעת רטט אפשר גם להשתמש כאביזר עצמאי או להניחה על הלשון בשעת לקלוקין, להעצמת הגירוי.

סטראפ־און לחדירה כפולה מצויד בדילדו נוסף, קטן ודק, לגירוי אנאלי. מודל זה ואחרים מתאימים גם לרתמה מיוחדת שאפשר לכרוך סביב הירך או על המצח כמו תפילין, כך שנוכל להיזכר תמיד בחוש ההומור המשותף שגרם לנו להתאהב זו בזו. בהקשר זה אפשר למלא חלק מן הדילדואים בנוזל ולגמור לבכירת לבנו בעין, ממש כמו בסרטים, על ידי לחיצה קלה על שק האשכים.

יבאל'ה! סטראפ און לחדירה כפולה. hushcanada.com
יבאל'ה! סטראפ און לחדירה כפולה. hushcanada.com

הסְטְרֶפְּלֶס סטראפ־און (Feeldo) מעוצב באופן המאפשר לחודרת לחבוק אותו בנקב החביב עליה באמצעות ידית אליפטית. באופן זה יכולות שתי נשים (עם רצפת אגן מפלדה) לבעול זו את זו בצוותה. הבעיה בסְטְרֶפְּלֶס, בדילדואים כמו בחזיות היא שכששום דבר לא מחזיק את העניינים במקום, העניינים זזים מהמקום.

דאבל־דונג הוא דילדו דו ראשי ששני קצותיו יאים להחדרה. אורכו הסטנדרטי של המוצר עומד על 45 ס"מ וייתכן כי נשים בכלל רוכשות אותו לצורכי הגנה עצמית. הדאבל דונג אופטימלי בתנוחת דוגי אך מאפשר לנו גם לשבת זו מול זו, להסתכל זו לזו בעיניים ולדבר על הרגשות שלנו בעודנו תוקעות זו את זו.

כשהקשר הלסבי מגיע לשיאו (כחודש־חודשיים מיום תחילתו) אנו מתחילות במשחקים הרציניים. החביבים עלי באופן אישי היו תמיד אדישות וכיסא מתנפח עם דילדו קטן.

כך תעשו זאת בבית

דילדו עם רתמה רוטטת. 255 ש"ח. להשיג ב-"הפולנייה"

סטראפ און


סטראפ און ריאליסטי מתאים לרתמה. 565 ש"ח. להשיג ב-www.sisters.co.il

סטראפ און חודר לנחדר

טבעת רטט. 14.95$. להשיג ב-www.bodispa.ca

ביצת רטט

סטראפ-און לחדירה כפולה. 655 ש"ח, להשיג ב־fetishdeal.co.il

סטראפ און לחדירה כפולה

רתמה טבעונית לסטראפ-און. 195 ש"ח. להשיג ב-www.etsy.com

רתמת ירך תומכת לסטראפ און

סטרפלס סטראפ-און. 490 ש"ח, להשיג ב־fetishdeal.co.il

סטרפלס סטראפ-און

דאבל־דונג 50 ס"מ. 550 ש"ח, להשיג ב־shop69.co.il

דאבל דונג

כדור מתנפח עם דילדו קטן. 190 ש"ח, להשיג ב־fetishdeal.co.il

כדור מתנפח עם דילדו