בלי חר(י)טות: קולקציית הקעקועים הלא מחייבים שנדבקים במים

מים ומגבת זה כל מה שאתם צריכים. הקעקועים הזמניים של נוית שם יגרמו לכם להתקשט בהגזמה בלי להגיע לרגע בו אתם מתחרטים על זה. לא רק לפורים

בלי חרטות, בלי חריטות. תעתועים. צילום: נוית שם
בלי חרטות, בלי חריטות. תעתועים. צילום: נוית שם
13 במרץ 2019

פורים הוא פריחת הדובדבן של הקעקועים הזמניים. כן, כן. חשבתם שהם זמינים רק בצורת כדורגל קטן ושהשימוש בהם מפסיק אחרי גיל 7? אז חשבתם. קשה לקרוא לזה טרנד, אבל אי אפשר להתעלם מכך שעוד ועוד מעצבים יוצרים קולקציות של קעקועים לא מחייבים, כאלה שיכולים לקשט אתכם בהגזמה בלי להישאר שם כדי שתתחרטו עליהם.

הקעקועים של נוית שם טוב. צילום: נוית שם טוב
הקעקועים של נוית שם טוב. צילום: נוית שם טוב

עוד כתבות מעניינות:

7 תחפושות שיצילו לכם את החג ברגע האחרון
10 קעקועי לבבות שדווקא כן עושים את זה נכון
כתוב בעור: מכוני קעקועים ופירסינג שווים בתל אביב

המותג תעתועים הוא אחד מהם; הקעקועים שהוא מציע הם מהמרשימים והגדולים ביותר שראינו. מאחורי התופעה עומדת המאיירת והאנימטורית התל אביבית נוית שם, שלפני שנתיים החליטה שהגיע הזמן לקשקש על עצמה בצורה רצינית יותר. "רציתי להסתיר פגם ברגליים שגרם לי להרגיש חסרת ביטחון וקעקועים זו פנטזיה שליוותה אותי במשך שנים", היא מספרת. "בתור מאיירת ובתור מי שמפחדת ממחטים לא רציתי להתחתן עם איור אחד. מצד שני רציתי שהקשקושים שלי יישארו יותר משעתיים.

https://www.instagram.com/p/Bt033uun0oG/

אחרי שלא מצאה את מה שדמיינה בשוק, החליטה שם שאת קעקועי החלומות שלה תייצר בעצמה. "ראיתי את הציורים שישבו לי בראש, חקרתי איך לדייק את הדבר הזה במשך שנה כדי שהם ייראו ממש כמו קעקועים אמיתיים. הקעקועים האלה קיימים מאז ומעולם, אני פשוט לקחתי אותם ומיתגתי אותם מחדש למשהו נועז ומבוגר יותר. עשיתי תחקיר מאוד מקיף והמון ניסויים על עצמי עד שהגעתי לתוצאה הרצויה", היא מסבירה. התוצאה היא קעקועים גדולים ואמינים שאומצו מיד בידי תעשיית האופנה והמשחק ועל ידי לא מעט אנשים פרטיים. "הגיעו אליי אנשים עם צלקות שעוד לא ניתן היה לקעקע עם מחט. זו דרך שלהם להרגיש בנוח עם הגוף שלהם ולרכוש ביטחון עצמי".

תעתועים. צילום: נוית שם
תעתועים. צילום: נוית שם

למרות החיבוק של תעשיית האופנה והמשחק, נראה שלא כולם היו מרוצים מהפיתוח של שם. "כשהתחלתי לפרסם את התעתועים ברשתות, הרבה מקעקעים התנגדו לי ונורא קטלו אותי. הם חשבו שאני גונבת להם את העבודה. עם הזמן הם הבינו שאני רק מספקת להם עבודה, אני כל הזמן מפנה אנשים למקעקעים. מי שמודד תעתוע מגיע אפוי יותר למקעקע במקום להתלבט. הוא מגיע מגובש כי הוא מצליח לראות את זה פיזית על הגוף שלו. אחרי שאתה מנסה את תעתוע אתה הרבה יותר אפוי לקעקוע".

מתעתעות. צילום: נוית שם
מתעתעות. צילום: נוית שם

הקעקועים הזמניים שיצרה מאפשרים לשם גם להשפיע בנושאים שחשובים לה, וליצור מסרים שאנשים נושאים על עצמם, גם אם זה רק לשבוע. "לרוב אני יוצרת את הקעקועים בנושאים שבוערים בי", היא מספרת. "אני מרגישה שאני מעבירה דרך הקעקועים מסר. אני מאוד אוהבת בעלי חיים, אז אני יוצרת קולקציות שקשורות בהם ואת ההכנסות אני תורמת לעמותות. לחלופין, יום אחרי שנטע ברזילי זכתה באירוויזיון כבר יצרתי קעקועים משוגעים שלה וחילקתי ברחוב".

מגיעים אפויים לקעקועים. תעתועים. צילום: נוית שם
מגיעים אפויים לקעקועים. תעתועים. צילום: נוית שם

הקעקועים מתאימים למבוגרים ולילדים כאחד ומגיעים במגוון רחב מאוד של דוגמאות, כ-500 אופציות ליתר דיוק, והגלריה מתעדכנת תדיר. הם נדבקים לגוף עם מים ומגבת, ממש כמו אלה שעשינו בתור ילדים, נטולי חינה (למי מכם שהחוויות המטיילת באילת עוד רודפות אותם) ומחזיקים עד שבוע. טירוף, לא?

10־50 ש"ח, להשיג באתר tatooim.com