טיים אאוט timeout

סרט דוקו חדש חושף את עבודתו של ג'ים קארי כאמן

| מאת: מערכת Time Out

"I Needed Color" מתעד את ג'ים קארי בסטודיו שלו בניו יורק, ומציג את עולמו הפנימי ואת טכניקות העבודה שלו כצייר ופסל. הסרט הפך לויראלי לאחרונה

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/08/sizes/UntitledH2_wo_680_382.jpg
ג'ים קארי (צילום מסך מתוך I Needed Color)

סרט תיעודי קצר חדש על האמנות של ג'ים קארי הפך בימים האחרונים לויראלי. הסרט, "I Needed Color", שבוים על ידי דיוויד בושל, עלה לרשת לפני כשלושה שבועות ומאז צבר כמעט 3 מיליון צפיות. כוכב ה-NBA לברון ג'יימס אף שיתף את הסרט בחשבון הטוויטר שלו וכתב שהוא מעוניין לפגוש את קארי ולראות את העבודות שלו.

בסרט הקצר מספר קארי בסטודיו שלו בניו יורק על הטכניקות שלו ועל ההשראה לעבודותיו – בציור ופיסול, ומציין שכשהחל לעבוד ברצינות בסטודיו הוא נהיה אובססיבי לאמנות. קארי עוסק בציור ואמנות מזה שנים רבות, אולם העיסוק הזה תמיד היה בצל קריירת המשחק שלו. בשנים האחרונות מעמדו כשחקן ירד מעט והוא מתמודד עם האשמות הקשורות למותה של חברתו לשעבר, קת'ריונה וייט. ב-"I Needed Color" חושף קארי מעט מעולמו הפנימי על רקע הדברים הללו.

קארי חשף לראשונה את עבודותיו ב-2011 בתערוכה שהציג בשם "Jim Carrey: Nothing to See Here", אולם מאז לא נחשף באופן משמעותי כאמן, כפי שניכר בסרט הזה.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: f899107eb0f0d89