טיים אאוט timeout

הזדמנות שניה: הופעה נוספת לאלט ג'יי בישראל

| מאת: אורי זר אביב

אחרי שאזלו תוך זמן קצר כל הכרטיסים להופעתה הראשונה, להקת אלט ג'יי הבריטית תקיים הופעה נוספת באמפי רעננה

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/04/sizes/alt-J-TIAY-01-credit-Gabriel-GreenH_wo_680_382.jpg
alt-J. צילום: גבריאל גרין

הודעה משמחת לכל מי שנותר ללא כרטיס ביד: להקת alt-J תופיע שוב באמפי רעננה, ב-24 באוגוסט, למחרת ההופעה הראשונה. הפקת ההופעה עמלה כדי להוסיף תאריך נוסף ללהקה הבריטית בישראל, אחרי שלראשונה אזלו כל הכרטיסים תוך כ-24 שעות מאז פרסמנו את הידיעה על הגעתה. מחיר כרטיס להופעה עומד על 229 ש"ח במכירה מוקדמת ו-279 ש"ח במחיר מלא. על ההופעה אמונה חברת נרנג'ה, המפיקה גם את הופעותיהם הקרובות של , טווין שאדו, אריאל פינק, מאק דמרקו ופרפיום ג'ניוס.

אחרי אי.פי שכלל את השירים "Breezeblocks” ,“Hand-Made” ,"Matilda” ו-“Tessellate”, הוציאה אלט ג'יי ב-2012 את אלבומה הראשון, "An Awesome Wave", שזכה בפרס המרקורי. בעקבות הצלחתו החלה הלהקה להופיע בפסטיבלים רבים בעולם ולצבור קהל מעריצים עצום, הכולל חובבי אינדי-פופ ומוזיקה אלקטרונית כמו גם קהל מיינסטרימי רחב. בשנה שעברה, אחרי עזיבתו של חבר הלהקה גוויל סיינסבורי, ראה אור אלבומה השני, "This Is All Yours", שהגיע למקומות הראשונים בדירוג ה-Billboard האמריקאי ומצעד האלבומים הבריטי. לשיאה הגיעה הפופולריות של אלט ג'יי בתחילת השנה הנוכחית עת הופיעה מול 27 אלף מעריצים ב-O2 Arena בלונדון ומכרה את כל הכרטיסים להופעתה בטיימס סקוור בניו יורק.

לחצו לכל ההופעות הגדולות של קיץ 2015

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0