טיים אאוט timeout

"לא חשבתי בחיים שבגיל 30 אמצא את עצמי מוקפת בחברות נפש כמו שמעולם לא היו לי"

ליקי רוזנברג (32), מאמנת כושר, נחשפת בפרויקט מיוחד

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/09/sizes/ליקי_H_wo_680_382.jpg
ליקי רוזנברג. צילום: ניר אריאלי

"האירוע המשמעותי בחיי הוא אירוע שמאחד זוגיות, קריירה וחברות, וזהו ללא ספק פתיחת הסטודיו שלי לפני שנתיים וחצי. בעלי הדר עבד על הפרויקט שנה שלמה והקים סטודיו מטורף מאפס, ואני במקביל המשכתי לאמן בסטודיו הקטן שלי שהיה בדירה קטנה וחמודה וגם אותו מאוד מאוד אהבתי. לא ראיתי שום דבר מתהליך ההקמה (מבחירה כמובן) מכיוון שאני בן אדם שמפחד משינויים. אחרי שנה נכנסתי לסטודיו החדש עם סרט קשור על העיניים, ומהשנייה שהוא הוריד לי את הסרט לא הפסקתי לבכות מרוב התרגשות, זה היה הדבר הכי יפה שראיתי בחיים שלי ולא האמנתי שכל זה שלי. היינו שם רק אני והוא עם בקבוק יין וסרט אדום לגזירה וזו המחווה הרומנטית הכי גדולה שעשו לי בחיים.

לחשיפות נוספות:
לירז צ'רכי
אסי לוי
דורית רביניאן
יובל שרף
חנה מיננקו
אפרת גוש
תאלין אבו חנא
סנדי בר
אורנה בנאי

מאותו רגע הכל התחיל לגדול ולהתפתח ובשנה אחת הפך לסטודיו הכי מבוקש בעיר. הצלחנו ליצור קהילה חברתית גדולה שיצרה המון חברויות טובות, מערכות יחסים ואפילו זוגות שבקרוב מתחתנים, וגם לי נוצרה חבורה של חברות כל כך טובות – לא חשבתי בחיים שבגיל 30 אמצא את עצמי מוקפת בחברות נפש כמו שמעולם לא היו לי. חבורה מגוונת ומושלמת שכל אחת מהשותפות בה מביאה את הקסם האישי שלה ויוצרת תמהיל משותף נטול אגו ומלא אהבה, פרגון ונתינה. אני מאחלת לכל בן אדם להיות מוקף במהלך החיים שלו בכל כך הרבה אהבה".

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: 1127911d3a532