טיים אאוט timeout

"משחקי הכס" עונה 8: כל מה שצריך לדעת

| מאת: מערכת Time Out

הרשת סוערת בעקבות פוסט הפרידה של השחקנית מייזי וויליאמס, שעלול להיות ספוילר מפלצתי. אז מתי "משחקי הכס" חוזרת, כמה פרקים מחכים לנו ומי ישלוט בווסטוורז?

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/08/sizes/799562_3094771_4500x2995H_wo_680_382.jpg
חלאס עם חאליסי. משחקי הכס (תמונה באדיבות yes)

רשת HBO שחררה טיזר ראשון לעונה השמינית של "משחקי הכס", אבל לא נשכח ולא נסלח על הספוילר המשוגע שקיבלנו לא מזמן לעונה האחרונה. ביולי האחרון, פחות משנה לפני עלייתה, פרסמה השחקנית מייזי וויליאמס (אריה סטארק) פוסט פרידה מהסדרה באינסטגרם – ושיגעה את המעריצים. לצד צילום של נעלי טניס לבנות מגואלות בדם יצרה וויליאמס את ההאשטאג Last woman standing. סירייסלי?

לצד האפשרות שהמעריצים סתם הכניסו אחד את השני להיסטריה, והשחקנית פשוט הייתה האחרונה לצלם את הסצנות שלה, קיימת גם אופציה שיש פה ספוילר של ממש. האם אריה היא הדמות האחרונה ששרדה? האם היא זאת שתזכה לחמם את הכס? האם הצופים פשוט קיבלו תיאוריה עסיסית לנעוץ בה שיניים כדי לחזק את ההייפ סביב הסדרה? בינתיים השחקנית לא הגיבה לסערה שיצרה, אבל אנחנו מבטיחים לעדכן בכל התפתחות.

 

הסיפור הזה מצטרף לקעקוע שעשתה סופי טרנר, שמשחקת את אחותה של אריה, סנסה, וגרם לטרפת דומה. ביוני האחרון עלתה לרשת תמונה עם הקעקוע החדש – סמל בית סטארק ומתחתיו הכיתוב "הלהקה שורדת". המעריצים כמובן מיד חשבו שמדובר בספוילר, אך היא מיהרה להפיג את החששות בתכנית של ג'יימס קורדן. לדבריה, זאת פשוט קריצה לאמרה המזוהה עם משפחת סטארק – "כשהשלג יורד והרוחות מנשבות, הזאב הבודד מת אך הלהקה שורדת". "זה בסך הכל ציטוט מהעונה הקודמת", חידדה טרנר, "כולם הסיקו שהלהקה אכן שורדת, אבל זאת פשוט אמרה שאני אוהבת לחיות לפיה".

 

העונה השביעית הסתיימה לפני קצת יותר משנה – ג'ון ודאינריז מימשו את אהבתם, הזומבים זורמים לתוך ווסטרוז ואנחנו נכנסנו לתרדמת חורף ארוכה עד העונה השמינית והאחרונה של "משחקי הכס", שתגיע אלינו ב-2019 (ותשודר ב-yes, סלקום טיוי ו-HOT). הנה מה שאנחנו יודעים בינתיים על העונה הבאה – וגם טיזר טרי-טרי:

היא תהיה קצרה יותר

רשת הטלוויזיה HBO אישרה כי העונה השמינית של "משחקי הכס" תכלול שישה פרקים בלבד. לאור העובדה שהסיפור הולך ומגיע לסיומו ללא הגב (העבה) של הספרים המקוריים – העונה תתבסס על שני הפרקים שטרם פורסמו בסדרת "שיר של אש ושל קרח" של ג'ורג' ר.ר מרטין, "רוחות החורף" ו"חלום של אביב".

>> למתחם "משחקי הכס"

היא תעלה באפריל 2019

ברשת הסתובבו שמועות בנוגע לתאריך העלייה של העונה השמינית, ואחרי ש-HBO אישרו כי הסדרה תעלה רק בשנה הבאה – השחקנית מייזי וויליאמס (אריה סטארק) אמרה כי הסדרה תעלה לשידור באפריל 2019. בריאיון ל-UK paper Metro אמרה וויליאמס: "הצילומים יסתיימו בדצמבר והפרק הראשון ישודר באפריל (2019) (…) יש הרבה עבודה בעריכה הסופית. לא כדאי להאיץ בעונה הזאת בכלל. אנחנו צריכים לעשות את המיטב שביכולתנו בעונה הסופית, זה משהו שאנחנו חייבים לקהל ולמעריצים שלנו", אמרה.

דבריה של וויליאמס מתיישבים עם העובדה שכל העונות הקודמות שודרו תמיד באפריל או בשבוע האחרון של מרץ – למעט העונה השביעית, שהפקתה התארכה. צילומי העונה הקרובה התחילו באוקטובר 2017, וההפקה צפויה להיות מסובכת ויקרה יותר באופן משמעותי ותכלול סטים גרנדיוזיים יותר מבעונות הקודמות. בנוסף, בטוח שרייטינג השיא של העונה השביעית, שנבע בין היתר מזמן הציפייה הארוך לעונה שהגביר את תיאבון הצופים, לא נעלם מקברניטי הסדרה, כך שאין להם סיבה להזדרז.

זו העונה האחרונה

עונה 8 תהיה העונה האחרונה של "משחקי הכס", אם כי לאחר שהיא תסתיים יש לצפות לסדרות-בת, ספינאופים שיוצרי הסדרה מתכננים. החדשות הטריות בנושא הן שרשת HBO כבר בחרה אחת מסדרות ההמשך שפותחו, ואפילו הזמינה פיילוט. הפריקוול החדש יתרחש אלפי שנים לפני האירועים בסדרה המקורית, וג'ורג' ר.ר. מרטין כבר הבהיר שהדמויות המרכזיות בסדרה המקורית לא ימשיכו איתנו הלאה.

הפרקים יהיו ארוכים מהרגיל

בפרק סוף העונה קיבלנו טעימה ממה שייתכן ויקרה בעונה 8 – פרקים ארוכים במיוחד של 80 דקות. כמה מאנשי ההפקה ציינו לאורך החודשים האחרונים שששת הפרקים בעונה הקרובה אף יהיו באורך של סרט מלא, מה שיפצה – ואף יותר מכך – על העונה הקצרה.

מחפשים סדרה חדשה? בואו לדבר על זה בקבוצת הטלוויזיה של Time Out, "מה רואים היום?"

רוצים להתעדכן ראשונים בכל מה שחם בתל אביב? הורידו את האפליקציה שלנו!
להורדה לאייפון | להורדה לאנדרואיד

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: c422d06bb