טיים אאוט timeout

"משחקי הכס" עונה 8: כל מה שצריך לדעת

| מאת: מערכת Time Out

מתי יתחילו לצלם, כמה פרקים יהיו, מה יהיה האורך שלהם ומתי כבר נראה על המסך את העונה שתכריע מי ישלוט בווסטרוז?

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/08/sizes/799562_3094771_4500x2995H_wo_680_382.jpg
חלאס עם חאליסי. משחקי הכס (תמונה באדיבות yes)

העונה השביעית הסתיימה לה, ג'ון ודאינריז מימשו את אהבתם, הזומבים זורמים לתוך ווסטרוז, ואנחנו נכנסים לתרדמת חורף ארוכה עד העונה השמינית והאחרונה של "משחקי הכס" שמצפה לנו אי שם בקיץ 2018 או אפילו ב-2019. הנה מה שאנחנו יודעים בינתיים על העונה הבאה.

היא תהיה קצרה יותר

עונה 8 של "משחקי הכס" תכלול ככל הנראה שישה פרקים בלבד, לאור העובדה הסיפור הולך ומגיע לסיומו ללא הגב (העבה) של הספרים המקוריים – העונה תתבסס על שני הפרקים שטרם פורסמו בסדרת "שיר של אש ושל קרח" של ג'ורג' ר.ר מרטין, "רוחות החורף" ו"חלום של אביב".

>> למתחם "משחקי הכס"

היא לא תעלה לפני קיץ 2018

ברשת מסתובבות שמועות שונות בנוגע לתאריך העלייה של העונה השמינית, אבל מה שבטוח הוא שהיא לא תעלה לפני הקיץ הבא, וייתכן שהיא אף תעלה רק בחורף-אביב 2019. הצילומים מתחילים באוקטובר הקרוב, וההפקה צפויה להיות מסובכת ויקרה יותר באופן משמעותי ותכלול סטים גרנדיוזיים יותר מבעונות הקודמות. בנוסף, בטוח שרייטינג השיא של העונה השביעית, שנבע בין היתר מזמן הציפייה הארוך לעונה שהגביר את תיאבון הצופים, לא נעלם מקברניטי הסדרה, כך שאין להם סיבה להזדרז.

זו העונה האחרונה

עונה 8 תהיה העונה האחרונה של "משחקי הכס", אם כי לאחר שהיא תסתיים יש לצפות לסדרות-בת, ספינאופים שיוצרי הסדרה מתכננים. ייתכן שמדובר בפריקוולים לסדרה המקורית. ג'ורג' ר.ר מרטין רמז שישנן חמש סדרות שונות בשלבי עבודה שונים, אולם ב-HBO מצננים את הרוחות: לא כולן יראו מסך בסופו של דבר.

הפרקים יהיו ארוכים מהרגיל

בפרק סוף העונה קיבלנו טעימה ממה שייתכן ויקרה בעונה 8 – פרקים ארוכים במיוחד של 80 דקות. כמה מאנשי ההפקה ציינו לאורך החודשים האחרונים שששת הפרקים בעונה הקרובה אף יהיו באורך של סרט מלא, מה שיפצה – ואף יותר מכך – על העונה הקצרה.

ובינתיים: HBO משחררים סדרה שנותנת הצצה למאחורי הקלעים של צילומי העונה השביעית. הפרק הראשון כבר באוויר:

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 72510cdc125ed2