טיים אאוט timeout

"משחקי הכס" עונה 8: כל מה שצריך לדעת

| מאת: מערכת Time Out

מתי יתחילו לצלם, כמה פרקים יהיו, מה יהיה האורך שלהם ומתי כבר נראה על המסך את העונה שתכריע מי ישלוט בווסטרוז?

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/08/sizes/799562_3094771_4500x2995H_wo_680_382.jpg
חלאס עם חאליסי. משחקי הכס (תמונה באדיבות yes)

העונה השביעית הסתיימה לה, ג'ון ודאינריז מימשו את אהבתם, הזומבים זורמים לתוך ווסטרוז, ואנחנו נכנסים לתרדמת חורף ארוכה עד העונה השמינית והאחרונה של "משחקי הכס" שתגיע אלינו רק ב-2019. הנה מה שאנחנו יודעים בינתיים על העונה הבאה.

היא תהיה קצרה יותר

רשת הטלוויזיה HBO אישרה כי העונה השמינית של "משחקי הכס" תכלול שישה פרקים בלבד. לאור העובדה שהסיפור הולך ומגיע לסיומו ללא הגב (העבה) של הספרים המקוריים – העונה תתבסס על שני הפרקים שטרם פורסמו בסדרת "שיר של אש ושל קרח" של ג'ורג' ר.ר מרטין, "רוחות החורף" ו"חלום של אביב".

>> למתחם "משחקי הכס"

היא תעלה באפריל 2019

ברשת הסתובבו שמועות בנוגע לתאריך העלייה של העונה השמינית, ואחרי ש-HBO אישרו כי הסדרה תעלה רק בשנה הבאה – השחקנית מייזי וויליאמס (אריה סטארק) אמרה כי הסדרה תעלה לשידור באפריל 2019. בריאיון ל-UK paper Metro אמרה וויליאמס: "הצילומים יסתיימו בדצמבר והפרק הראשון ישודר באפריל (2019) (…) יש הרבה עבודה בעריכה הסופית. לא כדאי להאיץ בעונה הזאת בכלל. אנחנו צריכים לעשות את המיטב שביכולתנו בעונה הסופית, זה משהו שאנחנו חייבים לקהל ולמעריצים שלנו", אמרה.

דבריה של וויליאמס מתיישבים עם העובדה שכל העונות הקודמות שודרו תמיד באפריל או בשבוע האחרון של מרץ – למעט העונה השביעית, שהפקתה התארכה. צילומי העונה הקרובה התחילו באוקטובר 2017, וההפקה צפויה להיות מסובכת ויקרה יותר באופן משמעותי ותכלול סטים גרנדיוזיים יותר מבעונות הקודמות. בנוסף, בטוח שרייטינג השיא של העונה השביעית, שנבע בין היתר מזמן הציפייה הארוך לעונה שהגביר את תיאבון הצופים, לא נעלם מקברניטי הסדרה, כך שאין להם סיבה להזדרז.

זו העונה האחרונה

עונה 8 תהיה העונה האחרונה של "משחקי הכס", אם כי לאחר שהיא תסתיים יש לצפות לסדרות-בת, ספינאופים שיוצרי הסדרה מתכננים. ייתכן שמדובר בפריקוולים לסדרה המקורית. ג'ורג' ר.ר מרטין רמז שישנן חמש סדרות שונות בשלבי עבודה שונים, אולם ב-HBO מצננים את הרוחות: לא כולן יראו מסך בסופו של דבר.

הפרקים יהיו ארוכים מהרגיל

בפרק סוף העונה קיבלנו טעימה ממה שייתכן ויקרה בעונה 8 – פרקים ארוכים במיוחד של 80 דקות. כמה מאנשי ההפקה ציינו לאורך החודשים האחרונים שששת הפרקים בעונה הקרובה אף יהיו באורך של סרט מלא, מה שיפצה – ואף יותר מכך – על העונה הקצרה.

ובינתיים: HBO משחררים סדרה שנותנת הצצה למאחורי הקלעים של צילומי העונה השביעית. הפרק הראשון כבר באוויר:

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 9994d30a2261f1