טיים אאוט timeout

האם כוכב "You", פן בדג'לי, מסתובב בישראל?

| מאת: מערכת Time Out

פן בדג'לי (ג'ו גולדברג בשבילכם) העלה סרטון לאינסטגרם עם המיקום "חיפה, ישראל", וזכה להדף תגובות שזעמו על היעדרה של פלסטין. לא ברור היכן הסרטון צולם בדיוק, אבל השחקן ידוע כחובב הדת הבהאית

פן בדג'לי ב"You"

האם ייתכן שפן בדג'לי, כוכב "You" של נטפליקס, מסתובב לו בישראל בנחת בלי שאף אחד יבקש סלפי? היום (חמישי) העלה השחקן, נצר לבית האמפרי, סרטון לאינסטגרם עם המיקום "חיפה, ישראל".

התגובות לא אחרו להגיע, אלא שהן היו ממקום פחות כיפי. די מהר התמלא הפוסט בתגובות אנטי ישראליות שתיקנו את ישראל לפלסטין, עד שהוא מחק את המיקום ונשאר עם המילים "Portal open".

 

>> למה "You" כל כך ממכרת?

אז איפה בדיוק הוא נמצא? אחת הסברות טוענת כי הוא נמצא בגנים הבהאיים. היא מבוססת על חיבתו לאתר ולדת הבהאית, אותה החל לחקור ב־2011. לצד תמונה שהעלה באוקטובר האחרון כתב בדג'לי: "מה שאתם רואים בתמונה הזו הוא אנשי מכל העולם, בערך 166 מדינות, משתתפים בהליך בחירות שבו הם מאמינים… ככה הדת הבהאית לומדת להתארגן, ומעולם לא הייתי יותר ירא כבוד כלפי הליך מינהלי כל חיי".

 

התמונה המקורית עם המיקום:

מחפשים סדרה חדשה? בואו לדבר על זה בקבוצת הטלוויזיה של Time Out, "מה רואים היום?"

רוצים להתעדכן ראשונים בכל מה שחם בתל אביב? הורידו את האפליקציה שלנו!
להורדה לאייפון | להורדה לאנדרואיד

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0