טיים אאוט timeout

הדי.ג'יי ומפיק העל אביצ'י נמצא מת בעומאן

| מאת: אמנון הררי

הלם בעולם המוזיקה: הדי.ג'יי השוודי המצליח הלך לעולמו בגיל 28 בלבד. סיבת המוות אינה ברורה

עולם המוזיקה באבל: הדי.ג'יי והמפיק המוזיקלי השוודי טים ברגלינג, המוכר כאביצ'י, הלך לעולמו בגיל 28 בלבד. מנהלת התקשורת שלו, דיאנה בארון, מסרה בהודעה קצרה לעיתונות כי הדי.ג'יי המצליח נמצא מת אחר הצהריים (שישי) במוסקט שבעומאן. "המשפחה אבלה, ואנחנו מבקשים מכולם לכבד את פרטיותם בשעה קשה זו", הוסיפה בארון בהודעתה. סיבת המוות של הדי.ג'יי המצליח אינה ברורה בשלב זה.

אביצ'י היה אחד הדי.ג'יים המצליחים בעולם בכלל, ובתחום ה-EDM בפרט. הוא הדמות מאחורי להיטי ענק רבים, בהם Wake Me Up, Levels ו-I Could Be The One, שכבשו את הצ'ארטים ברחבי העולם, ושיתף פעולה עם כמה מהמוזיקאים הבכירים בתעשיית הפופ, בהם דייויד גטה, קולדפליי, רובי וויליאמס ואחרים.

אוויצ'י

אוויצ'י. להיטים שכבשו את הצ'ארטים

לאורך השנים סבל מכמה בעיות בריאותיות שזכו להד תקשורתי. כך למשל, ב-2014 סבל מדלקת חמורה בלבלב שנגרמה בשל צריכה מופרזת של אלכוהול, ובאותה שנה גם נאלץ לבטל הופעות רבות מסיבות בריאותיות. בשל בעיות אלה, הוא החליט לפרוש מהופעות חיות במרץ 2016. לא ברור אם לבעיות הללו היה קשר למותו.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0