טיים אאוט timeout

ההימורים לאירוויזיון: ישראל מחוץ לעשירייה הפותחת

| מאת: מערכת Time Out

את המקום הראשון תופסת כרגע הולנד ואחריה רוסיה. קובי מרימי והבלדה הלא פופולרית במקום ה־17, ובילאל חסני, נציג צרפת הגיי והמוסלמי השנוי במחלוקת, במקום ה־13 בלבד

קובי מרימי (צילום: רונן אקרמן)

הימים שאחרי חשיפת השיר המייצג כל מדינה באירוויזיון הם ימים רגישים באתרי ההימורים. "Home", הבלדה שיבצע קובי מרימי על הבמה בעוד כחודשיים, זכה לתגובות קרירות בישראל והדבר ניכר גם באתרי ההימורים. אתר Eurovision World, המרכז את לוחות ההימורים מאתרים שונים, מראה כי נכון להיום (שלישי, 12.3) ישראל נמצאת במקום ה־17. ההערכות של אתרים אלה לרוב קרובות לתוצאה בזמן אמת, כי אצלן, להבדיל מאצל הפרשנים, להערכות יש משמעות כלכלית רצינית. סקפטים? רק תיזכרו איך נטע ברזילי חרכה את המקומות הראשון והשני באותן טבלאות בדיוק בשנה שעברה.

במקום הראשון ניצבת הולנד, ששלחה את דנקן לורנס עם השיר "Arcade". אם תרצו להמר עליו דרך אתר ההימורים UNIBET, לדוגמא, תקבלו 2.75 שקלים על כל שקל שתשקיעו. כלומר, מדובר בהימור שסוכנות ההימורים מפחדת להציע לכם הרבה כסף עבורו, כי הסבירות שיתגשם גבוהה. לשם השוואה, אם תשימו את הכסף שלכם על מרימי והוא ינצח, תקבלו 41 שקלים על כל שקל שתשקיעו.

לכל חדשות האירוויזיון

אירוויזיון 2019 בתל אביב: כל מה שצריך לדעת
מכירת הכרטיסים לאירוויזיון הוקפאה בשל חשד לאי סדרים
יותר מ-150 מסעדות בכל הארץ ייסגרו בימי האירוויזיון

את החמישייה הפותחת משלימות לפי הסדר רוסיה, שוודיה, שווייץ ואיטליה. קפריסין, שבשנה שעברה הייתה חזקה בהימורים והצליחה להדיח את נטע מהמקום הראשון בטבלה עם "Fuego" – ואכן זכתה במקום השני בגמר – נמצאת כרגע במקום השישי. צרפת, שבשנה שעברה הייתה הימור חזק לחמישייה הפותחת, ניצבת כרגע רק במקום ה־13 עם בילאל חסני, הנציג הגיי והמוסלמי שעורר מחלוקות במדינתו ויבצע את "Roi".

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0