טיים אאוט timeout

צפו: טאטרן משחררים קליפ ראשון מתוך האלבום החדש

| מאת: מערכת Time Out

הלהקה, שהפכה לסנסציית הופעות עם אלבומה הראשון, משחררת בעוד כחודש אלבום חדש, "No Sides". הקליפ לשיר "Eyes" מסמן את הדרך החדשה שבה הולך ההרכב

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/10/sizes/TATRAN-By-Zohar-Ralt_h_wo_680_382.jpg
טאטרן. צילום: זוהר ראלט

להקת טאטרן משחררת קליפ חדש וראשון מתוך האלבום המתקרב, "No Sides". השיר, "Eyes", הוא יצירה אינסטרומנטלית, כמו כל היצירות של הלהקה עד היום, אולם הוא מסמן שינוי כיוון מעניין.

"אנחנו מתרגשים מאוד משחרור הקטע", אומרים חברי הלהקה. "האלבום הזה מסמל תהליך התבגרות שלנו כלהקה, והוא במובן מסוים נשמע מאוד שונה משני האלבומים הקודמים – יש בו ביטוי לצד מאוד חזק שלנו, צד אימפולסיבי ואמוציונלי שהיה חלק בסיסי מתהליך היצירה שלנו מאז ומתמיד, והחלטנו ללכת עם זה עד הסוף, מבלי להתחשב במגבלות כלשהן. האלבום עצמו יכיל 5 קטעים ארוכים וחדשים שלא ראו אור – גם לא בסיבובי ההופעות שלנו עד כה".

על תהליך יצירת הקליפ הם מספרים ש"לפני כמה חודשים, כשהיינו עוד בתוך תהליך העבודה על האלבום עצמו, פנו אלינו עדן כליף ודניאלה מרוז הבמאים. החיבור איתם היה מיידי – הרגשנו שהרעיונות שלהם מגיעים מאותו המקום שממנו באה המוזיקה, אז החלטנו לתת להם חופש מוחלט לבטא זאת, כמעין קנבס לאומנות שלהם. צללנו איתם לחודשים של הכנות שהתנקזו לשני ימי צילום אינטנסיביים במערות בית גוברין, עם צוות ושחקנים מדהימים".

האלבום החדש של טאטרן ייצא ב-2.6, והלהקה תשיק אותו במועדון הבארבי ב-6.6 (כרטיסים החל מ-75 ש"ח)

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 750d02952ce142a498