טיים אאוט timeout

10 דברים פחות מעצבנים ממילי בובי בראון עושה ראפ של קארדי בי

| מאת: מערכת Time Out

גם אנחנו נתקפנו גרד למראה מילי בובי בראון עושה את הראפ של קארדי בי בשיר "Girls Like You", לייב על הבמה בהופעה של מארון 5. הנה 10 דברים שפחות עיצבנו אותנו מהנערה שלקחה את זה צעד אחד יותר מידי קדימה

מילי בובי בראון וקארדי בי. צילום: גטי אימג'ס

לפני מספר ימים העולם נחשף לסרטון שצולם במהלך הופעה של מארון 5 – בו נראית השחקנית הצעירה מילי בובי בראון (אילבן מ"דברים מוזרים") עולה לבמה במהלך השיר "Girls Like You" כדי לעשות את קטע הראפ של קארדי בי.

 

בעבר כבר נחשפנו לבובי בראון עושה את הראפ המפורסם של ניקי מינאז' ב"מונסטר" וכן נותנת את כל הסינופסיס של "דברים מוזרים" בראפ – שני הדברים קרו בתכנית הלילה של ג'ימי פאלון והיו חמודים למדי. עם זאת, הפעם היה בזה משהו קצת שונה.

הקהל (שיש להניח שהורכב ברובו מאנשים בעלי גוון עור בהיר, הכנסה מעל לממוצע, בעלי כרטיס חבר מועדון של "אורבן אאוטפיטרס") השתולל משמחה ויצא מגדרו לנוכח הכוכבת הבריטית הצעירה שעלתה לבמה ושרה את מילות הראפ כשברקע מוקרן הקטע של קארדי מתוך הקליפ. אנחנו אישית קיבלנו צמרמורת וחשנו מועקה מסוימת.

האם זה הכרחי להעלות טינאייג'רית לבנה לתת קטע שמוטב היה לו להישאר כמו שהוא? האם בובי בראון לקחה את הפרסונה המגניבה שלה צעד אחד יותר מדי קדימה עד לרמה שזה כבר קצת מתחיל לעצבן? אין לך איזה תסריט ללמוד? כך או כך, המלצת המערכת אליך היא לנוח. הנה 10 דברים שמעצבנים אותנו פחות מטיאייג'רית לבנה שרה על במה את הראפ של קארדי:

1. כשהאצבע שלנו נתקעת בפינה של המיטה.

2. אסף גרניט מדבר על נשים.

3. כשהברמן מחזיק לנו את העודף ושואל "טיפ"?

4. לה גנג'ה אסטרנג'ה.

5. (החוסר של) תחבורה ציבורית בשבת.

6. חיים אתגר.

7. מדיניות החוץ של ארה"ב.

8. הקושי לעבוד כפרילנסרית במדינה הזאת.

9. תכנים חסומים בנטפליקס ישראל.

10. זיעת אדם באוטובוס.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0