טיים אאוט timeout

צפו: כל מה שצריך לדעת לקראת סרט "הפמליה"

| מאת: דורון פישלר

וינס, ארי ויתר הבחורים כבר מחממים מנועים לקראת הסרט בכיכובם, המבוסס על הסדרה המצליחה "הפמליה", אבל האם אתם מוכנים? דורון פישלר עם קיצור תולדות העושר והאושר

אם לא הספיק לכם לראות אותם במשך שמונה עונות בטלוויזיה, עכשיו תוכלו לצפות באנשי ״הפמליה״ גם בקולנוע –  חמשת הבנים מתאמצים להצליח, מצליחים, נכשלים טיפה, מצליחים טיפה שוב ועל הדרך שוכבים עם כל הנשים, עושים את כל הסמים ומשמרים היטב את אווירת ה-YOLO הזכורה מהסדרה.

4 שנים אחרי שירדו מהמסך של HBO תוכלו למצוא את הארכיטיפים מתמודדים מול עוד אתגר, שהפעם תופס צורה בתור השאיפה של וינס לביים, מה שמוביל לסיכון ממשי לסטטוס הקרייריסטי של וינס, ארי גולד ואי. לקריירה של טרטל ודרמה לא נשקפה סכנה, כי אין קריירה. ממש כמו לשחקנים עצמם.

עם זאת, קשה להכחיש את הפאן הטהור והמטופש להפליא שבלראות את אותו הדבר קורה שוב ושוב, קצת כמו לצפות בסרטון שבו אדם נבעט במבושיו. צפו להרבה מבטים מיוסרים של וינס, סכסוכים בין חברים עם אי, ענני עשן מטרטל, דרמה מדרמה וכמובן – דברים נשבעים מצעקותיו של ארי. ומה הקשר לסמנתה? צפו בוידאו ודורון פישלר כבר יסביר לכם.

הסרטון מבוצע בשיתוף גלובוס מקס (הפקה: DigTV)

איפה ומתי אפשר לראות את הסרט

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0