טיים אאוט timeout

נבחר מנכ"ל חדש לתיאטרון הקאמרי: רן גואטה

| מאת: מערכת Time Out

גואטה בן ה-43 כיהן עד כה כמנכ"ל תיאטרון אורנה פורת, וניהל לפני כן את תיאטרון גבעתיים ותיאטרון הפרינג' בבית ציוני אמריקה. הוא מחליף את שמוליק יפרח שפרש אחרי שנה בלבד בתפקיד

הקאמרי. צילום: ויקיפדיה

רן גואטה יחליף את שמוליק יפרח בתפקיד מנכ"ל תיאטרון הקאמרי. גואטה (43) נבחר על ידי מועצת הנאמנות של הקאמרי ועיריית תל אביב לתפקיד, חודש לאחר הודעתו של יפרח על סיום תפקידו לאחר שנה בלבד, בשל נסיבות משפחתיות.

גואטה מסיים בימים אלה את תפקידו כמנכ"ל תיאטרון אורנה פורת, תפקיד שבו החזיק 11 שנים. בעבר ניהל את תיאטרון גבעתיים (בשנים 2003-2007) ואת תיאטרון הפרינג' בבית ציוני אמריקה (בשנים 1999-2003).

"אני מאד מתרגש, בשבילי זהו אתגר גדול מאוד", אמר גואטה עם ההודעה על המינוי. "הדרך שעשיתי עד היום כשחקן, מנהל תיאטרון הפרינג', מנכ"ל תיאטרון גבעתיים ומנכ"ל אורנה פורת בהחלט הקנו לי כלים רבים לקראת התפקיד בקאמרי. אני מגיע עם המון מוטיבציה לעבודה וחדוות יצירה. אני מאמין שנצליח להגיע ליצירה גדולה והישגים רבים. זוהי אחריות גדולה מאד ואני מוכן לה".

רן גואטה (צילום: כפיר בולוטין)

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0