טיים אאוט timeout

הקומיקאי שפוטר על ידי טראמפ מגיע להופעות בישראל

| מאת: מערכת Time Out

טום גרין יופיע באוזן בר ובזאפה הרצליה ב-26-27 במאי. בעבר הגיש תכנית ב-MTV, התארח בתכניות מובילות דוגמת תכניתו של ג'יי לנו ושיחק בסרטים כגון "המלאכיות של צ'ארלי"

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/03/sizes/tom-green_H_wo_680_382.jpg
טום גרין

הקומיקאי טום גרין מגיע לישראל לשתי הופעות. גרין, שמנהל מאז תחילת שנות התשעים קריירת בידור ענפה, יופיע באוזן בר בתל אביב ובזאפה הרצליה בתאריכים 26-27 למאי, בהתאמה, במסגרת סיבוב הופעות אירופאי.

הקריירה של גרין התחילה לתפוס תאוצה בשנות התשעים, עם תכניתו "The Tom Green Show" ששודרה ב-MTV, והשפיעה בין היתר על התכנית "ג'קאס" שעלתה לאחר מכן באותו ערוץ. לאורך השנים עברה התכנית מספר גלגולים, ובשלב מסוים גרסה שלה שודרה באינטרנט.

גרין גם מתחזק קריירת ראפ והוציא לאורך השנים מספר אלבומים. בנוסף הופיע במספר סרטי קולנוע, בהם "Road Trip", "Freddie Got Fingered" ו"המלאכיות של צ'ארלי" (גרין היה נשוי למשך כשנה לכוכבת הסרט דרו ברימור).

ב-2009 השתתף גרין בעונת המפורסמים של "המתמחה" עם דונלד טראמפ, אולם פוטר על ידי טראמפ בפרק השלישי מכיוון שאיחר לאחת המשימות לאחר שיצא לבלות בערב לפני כן עם דניס רודמן.

טום גרין, אוזן בר תל אביב, יום ו' (26.5) 21:00
זאפה הרצליה, יום שבת (27.5) 20:30
כרטיסים החל מ-160 ש"ח

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 3ecc2108d89e