תרגיל בהתעוררות: האתר שיאבזר אתכן לאימון היוגה הבא

בגדי היוגה של האתר החדש Come Om יפתחו לכן את הצ'אקרה

Come OM. צילום: דודי חסון
Come OM. צילום: דודי חסון
15 בנובמבר 2015

נהוג לחשוב שיוגיסטיות הן היפיות שמעדיפות את בגדי האימון שלהן סמרטוטיים, רחוקים ככל הניתן מהגוף ובצבעים שההתאמה ביניהם היא מקרית בהחלט. התמורות שחלו בשנתיים האחרונות בתחום בגדי הספורט, לצד דריסת הרגל המשמעותית שלהם בשוק האופנה, הפכו גם את התרגולים של מהמהמות הנמסטה לכאלה שמצריכים ביגוד שאינו רק נוח – אלא גם מגה שיקי. מה שנקרא: שתהיה לכלב מוטיבציה להביט מטה. לפני שלושה שבועות התרוממה לה פלטפורמה אינטרנטית שווה במיוחד, המתחרה על לבה של המתמתחת בעזרת אוצרות מדויקת של ציוד ובגדי יוגה. Come OM הוא שם האתר החדש, מאחוריו עומדת שירי הוד, יזמית שליקטה בקפדנות פריטי מותגים שהשקפת עולמם מושפעת מעקרונות היוגה.

הבית המקוון מאגד תחת קורת גג אחת מכנסי טייץ ופנאי, חולצות וחזיות ספורט של המותג האמריקאי מלוס אנג׳לס Spiritual Gangster, שמלא לא רק בשיק, אלא גם באג׳נדה (בכל קנייה נתרמת ארוחה לאדם במצוקה); ואת Onzie, מותג בגדי הכושר המככב גם במחלקת היוגה של רשת אורבן אאוטפיטרס, ומי שתצליח לשים את ציפורניה על הטייץ הגרפי שחלקו התחתון מדמה גרבי פסים, באחריותה להתמודד עם מבטי הקנאה, גם אם הדבר מנוגד לעקרונות היוגה (יאללה, אנחנו חיות בעולם קפיטליסטי, ותנוחת העץ לא תרגיע את יצר הקניות שלנו!). לצד הבגדים תוכלו למצוא גם מזרני יוגה מגומי טבעי של המותג האקולוגי Jade Yoga Mats, ואילו המשקיעניות האמיתיות ישמחו גם לנוכח המגבות למניעת החלקה מבית Arete Complete.

בין כל הטוב הזה תוכלו למצוא גם מוצרים משלימים מבית Come OM בכבודו ובעצמו, ביניהם בקבוקי שתייה אקולוגיים ורצועות נשיאה למזרני יוגה. ״כרגע האתר מבוסס על מותגי יבוא מובילים, אך בהמשך אני מתכוונת לייצר פריטים ומוצרים נוספים בעצמי״, מבטיחה הוד, שבחייה הפרטיים מתרגלת אשטנגה יוגה מסורתית. המזמינות מהאתר יכולות לבחור בין איסוף עצמי, דואר שליחים או דואר רשום, אז אל דאגה – הסבלנות היוגית של כולן תבוא על סיפוקה.

Come OM,י160־400 ש״ח, להשיג באתר