רבע לאפריקה משחררים סינגל חדש לכבוד פסטיבל ilovetlv

הרכב האפרו-ערב הישראלי מוציא את "יאללה בוא נביא את זה" לקראת ההופעה שלהם ביפו מחר (13.7)

רבע לאפריקה (צילום: יח"צ)
רבע לאפריקה (צילום: יח"צ)

ההרכב המקפיץ רבע לאפריקה משחרר סינגל חדש לקראת ההופעה שלהם עם קרולינה בפסטיבל ilovetlv ביפו (13.7) – "יאללה בוא נביא את זה".

הפסטיבל, שיתקיים מחר (13.7) ברחבי יפו העתיקה, כולל הופעות מוזיקליות, אירוע פואטרי סלאם, דוכני בגדי מעצבים ואקססוריז מקומיים, משאיות אוכל והמון המון הרמות. האירוע, הפקה משותפת בין המכבייה, עיריית תל אביב ומגזין טיים אאוט, יאפשר לתל אביבים ואורחי המכבייה לטייל בין מספר נקודות מרכזיות ברחבי יפו העתיקה וליהנות ממגוון המוזיקה, התרבות, האמנות והאוכל (אוקי, וגם האלכוהול) שהעיר ללא הפסקה יכולה להציע.

"בסופו של דבר גם אני וגם רבע לאפריקה מושפעים מאותם מחוזות", מסבירה קרולינה את שיתוף הפעולה. "הם יותר קרובים למה שעשיתי בתחילת הדרך וזו קצת חזרה לתקופת ה־MC שלי. אני בתקופה של סקרנות אז בא לי לנגן עם הרבה הרכבים צעירים. יכול להיות שאני מרגישה שהזמן הולך נגדי אז אני פשוט רצה, אבל כל הסצנה המדהימה שיש היום בתל אביב, בתדר ובכל המועדונים החדשים, ממשיכה את התקופה שהייתה לנו במועדונים כמו הג'ה־פאן".

פסטיבל ilovetlv יתקיים ברחבי יפו העתיקה, חמישי (13.7) 19:00 (קרולינה ורבע לאפריקה יופיעו בבמה המרכזית בגן הפסגה ב־22:00)