ליז למון שובי הביתה: 30 רוק חוזרת בספיישל איחוד

זה מה שהעולם צריך עכשיו: הסיטקום האהובה ועטורת הפרסים חוזרת לפרק ספיישל בן שעה שישודר בחודש הבא וישמש את NBC לחשיפת לוח המשדרים החדש שלה

פייר, התגעגענו. 30 רוק (צילום: NBC)
פייר, התגעגענו. 30 רוק (צילום: NBC)

זו לא תקופה טובה במיוחד לדברים טובים. למעשה, אפשר לקבוע שהטרנד הנוכחי הוא דברים רעים שהולכים ומידרדרים עד שהם הופכים לזוועה. בימים קשים כאלה, העולם זקוק לנחמה. הוא זקוק לחיוך. הוא צריך שילטפו לו את הלב. ובכן, אל דאגה עולם, ליז למון חוזרת כדי להשכיח את כל מכאוביך.

"וראייטי" מבשר הבוקר על שובה של הסיטקום הנערצת "30 רוק" אל המסך ב-16 ביולי לפרק איחוד מיוחד באורך שעה. הפרק יצולם על פי תקנות הריחוק החברתי, כך שכפי הנראה לא נחזה בלמון וג'ק דונהי מתחבקים שוב וגם לא בטרייסי ג'ורדן מייבש את ג'נה מארוני, אך מדובר בפרק מתוסרט לכל דבר ולא בספיישל איחוד דביק מהסוג שהתרגלנו לקבל. הטוויסט הוא שבמהלך הפרק יקדמו הדמויות את לוח השידורים החדש של NBC, כאירוע השיא של ה-Upfronts (השבועות בהם חושפים גופי השידור את התכנים החדשים שלהם בפני מפרסמים).

כל חברי הקאסט המקורי ישתתפו בפרק, כולל אלק בולדווין, ג'יין קרקובסקי, טרייסי מורגן וג'ק מק'ברייר. "כולנו מאושרים שיש לנו תירוץ לעבוד (בריחוק) שוב יחד", הכריזה טינה פיי לתקשורת כמפיקת הסדרה, "ואם לצטט את קנת' – יש רק שני דברים שאנחנו אוהבים בעולם: את הטלוויזיה ואת כולם".

"30 רוק" שודרה בין 2006 ל-2013 באן.בי.סי וזכתה לרייטינג נאה ולהערצת המבקרים כאחד. במהלך שבע עונותיה זכתה הסדרה ב-16 פרסי אמי (וביותר מ-100 מועמדויות לפרס) ובשבעה פרסי גלובוס הזהב, אבל יותר מכל היא זכתה בלב שלנו ובחודש הבא יגיעו שבע שנות געגועים לסיומן הזמני. טינה פיי, תלטפי אותנו.