היי פייב: 5 הטירמיסו הכי טובים בתל אביב (והסביבה)

הפירוש המילולי של טירמיסו באיטלקית הוא ''הרם אותי'', ובכן, מי אנחנו שנתווכח?

פרונטו
פרונטו
22 ביולי 2019

הטירמיסו הוא קינוח אהוב ונצחי, ובימים אלה הטמפרטורה הצוננת שלו קורצת לנו במיוחד. קבלו את חמש המנות הטובות ביותר של הקינוח הסקסי.

פרונטו

יש טירמיסו, ויש טירמיסו של פרונטו. ביצוע מושלם של הקינוח האיטלקי האהוב עם בישקוטי שנאפה במקום וטבול בכמות מדויקת של אספרסו והרבה ליקר אמרטו משובח. מעליהם נחה שכבת חלמונים מוקצפת וגבינת מסקרפונה במתיקות מעודנת, שתורמת לאיזון הטעמים וגורמת לכל ביס להרגיש כמו חצי המלכות, לפחות.
פרונטו
להזמנת שולחן בפרונטו

קפה איטליה

בקפה איטליה מגישים מנה מופלאה של טירימסו דמוי ענן ענוג ומפנק. טירמיסו שעשוי ללא חת ולפי מיטב המסורת האיטלקית – מורכב מגבינת מסקרפונה איכותית ועשירה, בישוקטי במרקם רך, אספרסו ריחני, מעט ברנדי ופיניש אבקת קקאו לסיום.
קפה איטליה
להזמנת שולחן בקפה איטליה

קפה איטליה
קפה איטליה

קוצ'ינה הס 4

במסעדה האינטימית ברחוב הס, מגישים טירימיסו לבבי וקלאסי. חזות אלגנטית, גודל ראוי ושימוש נכון בחומרי גלם מופלאים, המעניקים לקינוח האהוב מרקם אוורירי ומדויק. הטירמיסו נותר קליל ולא מכביד והוא בדיוק מה שתרצו לסיים איתו את הארוחה, במיוחד בימים חמים אלה.
הס 4
להזמנת שולחן בהס 4

הס 4
הס 4

פנקינה

פנקינה זו מסעדה איטלקית אמיתית שהוקמה על ידי איטלקים שעלו ארצה ולא שכחו להביא איתם את קינוח הדגל האהוב ממטבח סבתם. כאן מגישים טירמיסו קלאסי באמת, על טוהרת האספרסו ויין המרסלה הסיצילאני שמוסיפים טאץ' אותנטי ומדויק.
39 ש"ח, גורדון 39, 03-644-9793. כשר

טיטו איטליאנו

בטיטו איטליאנו יש ארבע גרסאות מדליקות ויצירתיות לקינוח האהוב. האחת קלאסית, השנייה- מושחתת בתוספת נוטלה, וופל נוגט ושברי עוגיות, השלישית- שובבית בתוספת חמאת בוטנים, קרמל ובננות והרביעית- בניחוח אירופאי של מיקס פירות יער ותות. כל הגרסאות ערבות לחיך בהחלט ומומלץ במיוחד ללכת על הגרסה השוקולדית שמשלבת היטב בין טעמי הקפה והנוגט.
46-52 ש"ח, שמעון בן צבי 12\14 גבעתיים, 03-631-7080

טיטו איטלאנו
טיטו איטלאנו