5 סיבות להחזיק סודה בבית

היא תשדרג את הפנקייקים שלכם ותגרום לצמחים שלכם ללבלב - קבלו 5 סיבות טובות להחזיק סודה בבית

26 בפברואר 2017

תוכן ממומן | טמפו 

1. סודה היא התחליף הטוב ביותר למשקאות המוגזים הממותקים במקרר

אין מה לעשות ואין לאן לברוח – משקאות מוגזים ממותקים לא בריאים. כבר אין לנו תירוץ לקבור את הראש בחול ולסבול את מבטי התמיהה נוכח המשקה עתיר הסוכר שמלווה את הארוחה שלנו. תחליף ראוי ומרענן הוא סודה. נסו לזרוק לתוך כוס סודה קרה פלח לימון, ואם חשקה נפשכם בטעמים – נסו את מגוון משקאות הסודה המגיעים בטעמי פירות יער, אננס, לימון ליים ואבטיח (אנחנו ממליצים על סודה טמפו בטעם אננס).

2. סודה היא סוגר קוקטיילים מעולה

בין אם אתם מארחים או מפנקים את עצמכם בקוקטייל, סודה היא סוגרת הקוקטיילים האולטימטיבית. אלכוהול נמהל בה היטב ונוכחותה בקוקטייל מוסיפה לו טוויסט קופצני. מעבר לזה, היא גורם המפתח באחד הקוקטיילים הפופולריים בעולם – מוחיטו. כל מה שאתם צריכים הם מי סודה, רום, ליים, נענע, סוכר חום וקרח.

3. סודה באה טוב לצד אספרסו – גם בבית

תהיתם לגבי פשרם של בקבוקי הסודה לצד כוסות האספרסו בבתי קפה? מסתבר שמדובר במנהג איטלקי ידוע שמטרתו רענון החך המאפשר הנאה מוגברת מטעמו של הקפה, בדומה לג'ינג'ר לפני סושי במטבח היפני. זה נכון גם לקפה של הבוקר או של אחר הצהריים בבית.

[tmwdfpad]

4. סודה תאוורר לכם את הפנקייקים

תקראו לנו לא מאוזנים, אבל ארוחת הבוקר שאנחנו מעדיפים לראות על הצלחת היא פנקייקים, ובפנקייקים אנחנו מתכוונים לענן הקמח האוורירי ולא ליציקת הבצק שדומה יותר ללחמג'ון. החליפו חצי מכמות החלב או המים בבלילה במי סודה – הם יעניקו לתוצר סופי את האוורור הנדרש.

5. סודה תעזור לצמחים הביתיים שלכם ללבלב

נגמרו לכם הגזים בסודה? אל תמהרו להתייפח – חכו שהיא תגיע לטמפרטורת החדר והשקו בה את הצמחים הירוקים שלכם. המשקה מכיל מינרלים כמו אשלגן ביקרבונט ונתרן ציטרט, שצמחים סופגים דרך שורשיהם וגורמים להם  לצמוח במהירות ולייצר גוונים ירוקים עזים יותר.