כתבה

6 מקומות לחגוג בהם את יום פטריק הקדוש

אמנם מדובר בחג אירי נוצרי לזכרו של פטריק הקדוש שנחשב למגן אירלנד, אבל אנחנו מנצלים כל סיבה למסיבה. השנה הוא גם נופל על יום שישי, מה שהופך את הכל להרבה יותר מזמין, אז קבלו את כל מה ששווה לעשות בעיר כדי לחלוק כבוד אחרון לפטריק. אזכרה מסוג חדש

יום פטריק הקדוש. צילום: שאטרסטוק
יום פטריק הקדוש. צילום: שאטרסטוק

מייק'ס פלייס

במייק'ס פלייס יחגגו עם וויסקי ובירות מהחבית (גינס, אלא מה?) ומוזיקה של צמד האירים קרל מק'קונן ופיל שפירא, שתגרום לכם לקום ולרקוד – אם עוד תצליחו לעמוד על הרגליים.
מייק'ס פלייס, הרברט סמואל 90 תל אביב, 21:00

עוד כתבות שיוציאו אתכם מהבית:
ביקור במבשלת גינס לכבוד יום פטריק הקדוש
10 מקומות שבהם עדיין לגיטימי להיות היפסטר
הפיצות הטבעוניות הטובות בתל אביב

מולי בלומס

במולי בלומס יתחילו לשתות מוקדם במסיבת צהריים שתימשך אל תוך הלילה. מי שיקנה שלושה פיינטים של בירה אירית יקבל את חולצת החג המסורתית של המקום, שיהיה לכם לאוסף.
מולי בלומס, הירקון 100 תל אביב, 12:00

פטריק'ס

בפטריק'ס מחכים כל השנה כדי להרים לקדוש האירי, וגם הפעם תתקיים במקום מסיבה עם הרבה אלכוהול ומוזיקה טובה. אגב, למי שישתה מכל 50 סוגי הבירות לא מובטח שום פרס – חוץ מהנגאובר.
פטריק'ס, שד' רוטשילד 39 תל אביב, 21:00

בקי

הבר שהמציא מחדש את מושג הריקודים על הבר יציין את האירוע עם להקה אירית מסורתית, תפאורה מיוחדת ומסיבת שתייה ענקית. כמו כן יימכר צמיד שתייה ללא תחתית הכולל גינס, ג'יימסון ואייריש קרים (95 ש"ח). על כל דרינק שתסיימו לשתות תקבלו צ'ייסר בשנקל.
אבן גבירול 13 תל אביב, 21:00

יפו תל אביב

חגיגות פטריק הקדוש במסעדת יפו תל אביב יספקו לכם די.ג'יי, תפאורה ברוח החג, מאפרת שתגרום לכם להרגיש כמו לפרקונים ומנות ספיישל כגון ברוסקטת גינס וטרטר בקר.
יגאל אלון 98 תל אביב, 18:30־23:00

דיזי פרישדון

הבר הדיזנגופי יזרוק את הפוזה הברנז'אית לטובת הרמות בסגנון אירי. באי דיזי ייקבלו את די.ג'יי אורי בסור בסט אווירה אירי, צמיד שתייה ללא הגבלה של גינס ב־89 ש"ח ואת הקוקטייל האירי המחתרתי אייריש קאר בומב (וויסקי וצ'ייסר בייליס הנמזגים לתוךשלושת רבעי כוס גינס) שיש לשתות בבת אחת.
דיזנגוף 121 תל אביב, 21:00