בי-סייד סטורי: מזל טוב תל אביב, יש לך חלל הופעות חדש

בשקט בשקט ובהופעת פופ אפ חשאית של משינה, השיקה קבוצת זאפה את ה"B-Side", חלל ההופעות האלטרנטיבי שלה ביד חרוצים. בהווה: אינדי מקומי. בעתיד: הופעות מחו"ל. אנחנו כבר רוצים להיות בעתיד

ביסייד, חלל ההופעות האלטרנטיבי החדש של זאפה (צילום: עוזי שעיה)
ביסייד, חלל ההופעות האלטרנטיבי החדש של זאפה (צילום: עוזי שעיה)

מאז חזרו הופעות המוזיקה לחיינו לפני שבועות מספר, קשה להשיג כרטיס ברגע האחרון להופעות לייב וכמעט כל ההופעות מגיעות לתאריך שלהן כשהן כבר סולד-אאוט. במקביל הולכת ומתחדדת התחושה שאין מספיק חללי הופעות טובים בעיר. והנה קבוצת זאפה עושה משהו בקשר לזה עם מועדון הופעות חדש ביד חרוצים, העוטה את השם B-SIDE BY ZAPPA.

משינה בהופעה. B-Side, חלל ההופעות האלטרנטיבי החדש של זאפה (צילום: עוזי שעיה)
משינה בהופעה. B-Side, חלל ההופעות האלטרנטיבי החדש של זאפה (צילום: עוזי שעיה)

המועדון מיועד להופעות מהזן היותר אלטרנטיבי ומתעתד להציע גיוון ז'אנרי בין שלל זרמי רוק, מטאל והיפהופ לטכנו ופאנק, כמו גם הופעות מחו"ל. הוא הושק בסופ"ש עם מופע  ראשון של משינה בסדרת הופעות פופ-אפ לציון 25 שנים לאלבום "להתראות נעורים, שלום אהבה" (כולן סולד אאוט, אבל לאור הביקוש נפתחו מופעים נוספים בין ה-8-10.7).

ה-B-Side ממוקם כאמור ביד חרוצים 11, מכיל עד 1,200 איש בתנאי צפייה וסאונד זהים מכל מקום במועדון, ולפי קברניטי הזאפה גם מצויד בסאונד ותאורה המעמידים אותו ברמתם וסטנדרטיהם של המועדונים הגדולים בעולם. בין המופעים הנוספים שיתקיימו החודש (לפי סדר ההופעות): עומר מושקוביץ, הפיל הכחול, רוקפור, שרדהד (Shredhead), הפסולייה של דייזי וירמי קפלן.

פרטים נוספים וכרטיסים באתר זאפה >>