מישל אובמה מגיעה לנטפליקס בדוקו חדש: כל מה שצריך לדעת

"Becoming", שנקרא על שם הספר שהוציאה אובמה ב-2018, עוקב אחר מסע הקידומים ומאפשר הצצה נדירה אל חייה. הסרט יגיע לנטפליקס ב-6 במאי

מישל אובמה, מתוך "Becoming"
מישל אובמה, מתוך "Becoming"

אחרי שזכו באוסקר על "מפעל אמריקאי", האובמות וחברת ההפקה שלהם נושאים עיניים אל הפרויקט הבא שלהם – סרט הדוקו של מישל, שיגיע לנטפליקס ב-6 במאי.

הדוקו החדש ייקרא "Becoming", על שם הספר שהוציאה אובמה בסוף 2018, והוא עוקב אחר מסע הקידום שעשתה ב-34 ערים. הדוקו עוסק באחורי הקלעים של אותו מסע ויציע תיעוד אינטימי ונדיר של חייה. גם הספר וגם הסרט מדגישים את כוחה של הקהילה בגישור על מחלוקות, ואת החיבור שנוצר כשאנשים נפתחים בכנות ומספרים את סיפורם.

אתמול (שני) שחררה נטפליקס הצצה ראשונה לדוקו, ובמקביל פרסמה אובמה מכתב שבו היא מקווה כי הסרט יעניק לצופים "שמחה ומעט הפוגה" מהמאבק המשותף בקורונה.

 

נדיה הולגרן, הדוקומנטריסטית שביימה את הסרט, סיפרה כי לאחר שקיבלה את ההצעה לביים, היא קיבלה 30 דקות עם הגברת הראשונה לשעבר כדי שזו תחליט אם היא מתאימה לתפקיד. הולגרן הוסיפה כי היה מאוד קשה לצלם את מישל, כיוון שהיא "מוקפת במאבטחים בכל מקום שאליו היא הולכת".

"היא זזה מהר, והייתי צריכה ללמוד כיצד לנוע איתה", המשיכה הבמאית. "צילמתי בחללים קטנים באופן שדרש את טביעת הרגל הכי קטנה שלי, אבל גם איפשר לי לבנות מערכת יחסים קרובה איתה". אוקיי, אנחנו מקנאים.