ערוץ סטרימינג חדש מציע סדרות שהופקו במיוחד לסמארטפון

בסוף השבוע תנחת אצלנו אפליקציית blackpills שמציעה סדרות מקור עם פרקים באורך כ-10 דקות. בינתיים השירות חינמי – הנה כל מה שצריך לדעת

24 ביוני 2018

שירות סטרימינג חדש עומד לנחות בישראל ולשנות עוד קצת את האופן שבו אנחנו צורכים טלוויזיה: blackpills, שמיועד לסמארטפונים, יהיה זמין להורדה החל מיום חמישי (28.6) ב-Apple Store ו-Google Play. השירות יהיה חינמי בחצי השנה הראשונה, ולאחר מכן יהיה בתשלום סמלי.

בלאקפילז מציע מגוון סדרות מקור שהופקו במיוחד לאפליקציה, כאשר אורך כל פרק הוא כ-10 דקות. לדברי לבנה חכים, שותפה בחלק מההפקות ונציגת החברה בישראל, השאיפה היא להוציא סדרה חדשה בת עשרה פרקים בכל שבוע. השירות מיועד לצעירים (15-30) ובהתאם התוכן, שמופק באיכות גבוהה.

עוד כתבות מעניינות:
"סיפורה של שפחה": הרגע שהיה שווה לחכות לו
מה חשבנו על הסדרה החדשה של בריאן מרפי
נטפליקס תפיק קומדיה חדשה על האירוויזיון

בלאקפילז נוסד בצרפת על ידי דניאל מרלי (אחד ממייסדי דיזר) ופטריק הולצמן, ובארה"ב הוא פועל בשיתוף עם VICE. ב-2017 הוא הושק ביותר מ-30 מדינות עם הפקות מקור שכללו את ג'יימס פרנקו, בריאן סינגר, דניס ריצ'רדס ועוד כמה כוכבי רשת. הפלטפורמה מציעה הזדמנות גדולה להרבה יוצרים ישראלים – וכוללת שיתופי פעולה עם איתן פוקס, גל אוחובסקי, הגר בן אשר ועוד. הנה שתי טעימות מהסדרות שבדרך:

נשים מתות מהלכות (Dead Woman Walking)

הסדרה של הגר בן אשר נערכה לכדי סרט שהוצג לראשונה בפסטיבל טרייבקה. היא מתארת את השעות האחרונות בחייהן של נשים המוצאות להורג בארה"ב, ומציגה את משפחותיהן, מנהלי הכלא ויועצים המדריכים אותן לקראת הסוף. הסדרה מעלה שאלות הנוגעות להתמודדות החברה עם אלימות נשים, מתיחות גזעית, עוני ואי צדק. הפקה משותפת של BLACKPILLS ו-HK GILLS.

"נשים מתות מהלכות" של הגר בן אשר
"נשים מתות מהלכות" של הגר בן אשר

בר מצווה (The Bar Mitzvah)

קומדיה על זוג גייז אמריקאים שמגיעים לישראל לטיול בר המצווה של בנם, אותו מארגנת המפיקה הגדולה מהחיים לילי (אילן פלד). דברים מסתבכים, הפתעות צצות וההורים מגלים שבנם שונה ממה שקיוו לו, והם יצטרכו לעבור תהליך של קבלה. גל אוחובסקי כתב, איתן פוקס ביים. הפקה משותפת של BLACKPILLS ואדמה.

מחפשים סדרה חדשה? בואו לדבר על זה בקבוצת הטלוויזיה של Time Out, "מה רואים היום?"

רוצים להתעדכן ראשונים בכל מה שחם בתל אביב? הורידו את האפליקציה שלנו!
להורדה לאייפון | להורדה לאנדרואיד