פופ פלוס: כוכבי הקיי-פופ הגדולים בעולם מגיעים למסך הקטן

והם רק מתחילים. BTS. צילום מסך/ יוטיוב
והם רק מתחילים. BTS. צילום מסך/ יוטיוב

שירות הסטרימינג דיסני פלוס הכריז על לא פחות משתי סדרות דוקומנטריות חדשות שיעסקו בהרכב הקיי פופ המצליח מכולם, BTS. השביעייה הדרום קוריאנית אמנם הכריזה בחודש שעבר על הפסקת פעילות, אבל זה לא אומר שתראו אותם פחות בתקופה הקרובה

רק בחודש שעבר העולם הוכה בתדהמה – טוב נו בסדר, דרום קוריאה וכל מי שאובססיבי לתרבות הקיי-פופ – כשהרכב העל BTS הודיעו על הפסקת פעולתם בשל הרצון של חברי הלהקה לצאת לקריירות סולו, וכבר קיבלנו חדשות מרגיעות. או במילים אחרות, הפסקת פעילות לא בהכרח אומרת שמפסיקים לפעול.

 

 

אתמול (16.6) שירות הסטרימינג דיסני פלוס הודיעה, בעזרת סרטון  שעלה לחשבון הטוויטר שלהם, על שיתוף פעולה עם חברי הרכב הקיי-פופ הגדול בעולם בדמות צמד סדרות דוקו שיעלו לשירות בעתיד הקרוב. בהתחשב בעובדה שעד כה, מאז פריצתם הגדולה לפני כעשור, חברי הלהקה נמנעו מלחשוף יותר מדי מחייהם האישיים – זה הולך להיות מפגש ראשוני מסקרן וחסר פילטרים עם הקהל. טוב, בסדר, עדיין תהיה להם שליטה על החומרים, אבל ניקח מה שאפשר.

טרם הוכרז על תאריכי שחרור מדויקים לצמד הסדרות, אבל כן ידוע שהראשונה שתצא עוד השנה תהיה "Permission to Dance", הקרויה על שם שיר ששוחרר בשנה שעברה, ותציג מבט של מאחורי הקלעים להופעת ההרכב. אחריה, ככל הנראה במהלך 2023, תעלה לשירות הסדרה "BTS Monument: Beyond the Star", שכבר תפנה לצד המסקרן יותר ותספק הצצה קרובה לחייהם האישיים של חברי הלהקה. אם ההבטחה לפגרה באמת תתקיים, זו ככל הנראה תהיה פיסת ה-BTS האחרונה שנראה בתקופה האחרונה, אז לפחות נחמד לדעת שיש למה לצפות.