הסיגריה שאחרי: להקת Cigarettes After Sex תגיע לישראל

Cigarettes After Sex (צילום: יחסי ציבור)
Cigarettes After Sex (צילום: יחסי ציבור)

להקת האינדי המצליחה, שנחשבת לאחת המצליחות בעולם כיום, תגיע לביקור נוסף בישראל בחודש יוני ותופיע בהאנגר 11. בפעם הקודמת הכרטיסים נחטפו תוך שעות. הנה ההזדמנות שלכם

27 בפברואר 2022

אחרי שכבר התבשרנו על הגעתם של הלמונהדס וצ'ילי גונזלס, השמיים הפתוחים ממשיכים לסמן נחיתות עתידיות של מוזיקאים אהובים מהעולם, והבוקר זו הלהקה Cigarettes After Sex, שהפכה לסנסציה בעולם האינדי עוד לפני שהוציאה אלבום בכורה. שירים מה-ep הראשון שלה שהוקלט ב-2012 זכו למיליוני צפיות ביוטיוב (לשיר "Nothing's Gonna Hurt You Baby" יש מעל 100 מיליון צפיות ביוטיוב). והופעותיה זכו להצלחה גדולה. גרג גונזלס, סולן ומנהיגה הכריזמטי של הלהקה, מזוהה בשירתו האיטית, העדינה והחולמנית, וההשפעות המוזיקליות של הלהקה מזכירות הרכבים קלאסיים כמו הקוקטו טווינס, מאזי סטאר ו-Red House Painters.

עוד לפני ששחררה אלבום מלא בלטה הלהקה הטקסנית בעולם האינדי, בצמיחה מהשטח עם תמיכה גדולה ברשתות החברתיות ובהופעות, שחילחלה גם לעיתונות המוזיקה הממוסדת (עד שבתחילת 2016 מגזין "רולינג סטון" הציב אותם בראש רשימת "10 אמנים חדשים שעליכם להכיר") והיה ברור מאי פעם שהם בדרך למעלה. בשנים האחרונות מגוון רחב של שירים של הלהקה הופיעו בכמות אדירה של סדרות בנטפליקס כולל הופעה זכורה בסצנה קריטית בסדרה "סיפורה של שפחה".

עם ההצלחה הגיע הרילוקיישן וחברי הלהקה עזבו את טקסס לטובת ניו יורק, שם חיזרו אחריהם כמה מחברות התקליטים הגדולות. הסינגל השלישי "Apocalypse" שם אותם בפסגת העולם האלטרנטיבי כשהגיע למעמד של סינגל זהב בארה"ב. ביוני 2017 הוציאו Cigarettes After Sex את אלבום הבכורה שלהם (קדם לו EP) לביקורות משבחות ודירוג ברשימות סיכומי השנה של "הגארדיאן", "NPR", ומגזינים נוספים. ב-2019 יצא האלבום "Cry" שהצליח עוד יותר מקודמו והגיע לפסגת המצעדים בבריטניה, אוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, צרפת, גרמניה, הולנד, פורטוגל, שבדיה וכמובן בארה"ב.

הלהק נחשבת לאחת האהובות בישראל, ובביקוריהם הקודמים כל הכרטיסים נמכרו תוך שעות ספורות. הופעתם של Cigarettes After Sex תתקיים ב-21.6, 20:30, האנגר 11 וכרטיסים במחירים שבין 200 ל-299 שקלים אפשר לרכוש כאן.