לקבל בוקס: הטרנד הלוהט בסידורי פרחים עושה עלייה

מסתבכים עם מתנה לחג או בכלל? חנות הקונספט המקוונת Flower Lab, שמציעה סידורי פרחים נאים בתוך קופסאות מעוצבות ושימושיות, עולה לארץ בעיתוי המושלם

סידור פרחים של Flower Lab
סידור פרחים של Flower Lab
20 באפריל 2016

בשונה מהרושם המתקבל ממדפי הסופר, מהפרסומות בעיתונים, מזמירותיהם של ילדי הגן או מפיד הפייסבוק הממוצע, יש בעולם מועדים ואירועים נוספים מלבד פסח. גם אלה מצדיקים הגעה שלא בידיים ריקות או שיגור מתנה בדואר. גם אם תצאו בשלום מטרפת המצות והקניידלך, הרי שהעתיד צופן בחובו עוד כהנה וכהנה ימי הולדת, חתונות, לידות וגירושים. Flower Lab, חנות קונספט מקוונת שנחתה לאחרונה בארץ בעקבות הצלחה מסחררת במוסקבה ובמיאמי, מתיימרת לפתור לכם בדרך הקלאסית, הריחנית והשיקית ביותר את שאלת השאלות – מה להביא במתנה.

סידור פרחים של פלאוור לאב, 670 ש"ח
סידור פרחים של פלאוור לאב, 670 ש"ח
סידור פרחים של פלאוור לאב, 380 ש"ח
סידור פרחים של פלאוור לאב, 380 ש"ח

הרעיון פשוט אך מבריק: זרי פרחים טריים בגדלים והרכבים שונים, המוגשים בתוך קופסאות קרטון עגולות מהסוג המשמש לאריזת כובעים או בקונוסים קשיחים. כך או כך, מדובר בשינוי מרענן ואלגנטי לעומת נייר הצלופן המעפן מצד אחד, ובהתחשבות במקבל הפרחים נטול הוואזות מצד שני. במעבדת הפרחים תוכלו לבחור בין היתר בזר קאלות קטן בקופסה שחורה ומסגוננת (320 ש״ח), בטוליפים סגולים בקופסה בגודל בינוני (450 ש״ח), במיקס ורדים וסחלבים בקונוס מפוספס בגוני שחור ולבן (380 ש״ח) או בלוקסור – שילוב נשי ומתקתק של ורדים בגוונים שונים בקופסת ענק (670 ש״ח). את כל סוגי הזרים אפשר לשלוח כמתנה או להזמין עבור עיטור חללים או דקורציה לאירועים פרטיים ועסקיים.

280־670 ש"ח, באתר flowerlab.co.il

סידור פרחים של פלאוור לאב, 350 ש"ח
סידור פרחים של פלאוור לאב, 350 ש"ח